Metalowe meble do ogrodu

Metalowe meble do ogrodu

Zarówno estetyka współczesna jak i nowoczesny styl bycia stawia na niejednoznaczność. Na zniesienie podziałów i otwarcie się na świat. Także na ten ogrodowy, rozpościerający się tuż za progiem naszego domu. Chcemy, żeby jego kreacja stanowiła wynik pracy wyobraźni, żeby była widowiskowa, a zarazem nasza prywatna i jedyna w swoim rodzaju. Współczesne ogrody to przestrzenie fantazji. Urzeczywistnienie wizji i snów. Kompozycje czynione z rozmachem lub z subtelną siłą, skrywającą się w każdym zakamarku i w każdej miniaturze ogrodowej. Niewątpliwie aluminiowe meble do ogrodu pomagają nam realizować takie oryginalne projekty.

Metalowe meble do ogrodu i potencjał artystyczny

Ekskluzywne meble ogrodowe aluminiowe to przedmioty, które same w sobie prezentują się interesująco i zachęcają do tworzenia równie ciekawych aranżacji ogrodowych (ale też wnętrzarskich). Pomagają uruchomić potencjał artystyczny w przestrzeni ogrodu czy domu. Aluminiowe fotele, krzesła czy stoły na taras, sofy czy niepowtarzalny wiszący fotel do ogrodu – to przedmioty, które nawiązują do awangardowych kierunków w sztuce XX i XXI wieku. Stanowią przykład przekroczenia kolejnej granicy – pomiędzy sztuką a życiem codziennym. To spełnienie postulatów dotyczących tego, żeby artyzm znalazł się w każdym zakamarku naszej rzeczywistości.

Na zdjęciu stoły na taras

Ogród w kierunku land art

Mając do dyspozycji awangardowe meble aluminiowe, designerskie i eleganckie, możemy pokusić się o tworzenie ogrodu, który będzie inny niż wszystkie. Takiego inspirowanego sztuką współczesną. Na przykład dziełami bardzo modnej ostatnio land art. Ogród to najlepsze miejsce na to, żeby włączyć naturalne elementy do naszej kompozycji.

Kamienie, drewno, ziemia, polne rośliny. Wszystko w nieobrobionej postaci, poddane starzeniu się i elementarnej przemianie. Takie naturalistyczne konstrukcje to wspaniałe tło dla nowoczesnych mebli z metalu. Uzyskamy w ten sposób kontrast, który tak bardzo ceniony jest przez współczesnych kreatorów sztuki, także sztuki ogrodu.

Na zdjęciu wiszący fotel do ogrodu

Ogród w kierunku abstrakcji

Aluminiowe zestawy i pojedyncze meble tego typu to najlepsze dopełnienie ogrodu abstrakcyjnego. Takiego, który z lotu ptaka przypomina abstrakcyjny obraz. Namalowany idealnie nakreślonymi figurami. Prostokątami trawników, motywów wodnych, placów wysypanych korą kamienną. Szlachetna prostota geometrii. Można dostrzec ją w ogrodzie stworzonym na bazie inspiracji, pochodzącej z malarstwa abstrakcyjnego w fazie geometrycznej.

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności