Metalowe meble do ogrodu – oryginalne propozycje na aranżację

Metalowe meble do ogrodu – oryginalne propozycje na aranżację

Zarówno estetyka współczesna jak i nowoczesny styl bycia stawia na niejednoznaczność. Na zniesienie podziałów i otwarcie się na świat. Także na ten ogrodowy, rozpościerający się tuż za progiem naszego domu. Chcemy, żeby jego kreacja stanowiła wynik pracy wyobraźni, żeby była widowiskowa, a zarazem nasza prywatna i jedyna w swoim rodzaju. Współczesne ogrody to przestrzenie fantazji. Urzeczywistnienie wizji i snów. Kompozycje czynione z rozmachem lub z subtelną siłą, skrywającą się w każdym zakamarku i w każdej miniaturze ogrodowej. Niewątpliwie aluminiowe meble do ogrodu pomagają nam realizować takie oryginalne projekty.

Metalowe meble do ogrodu i potencjał artystyczny

Ekskluzywne meble ogrodowe aluminiowe to przedmioty, które same w sobie prezentują się interesująco i zachęcają do tworzenia równie ciekawych aranżacji ogrodowych (ale też wnętrzarskich). Pomagają uruchomić potencjał artystyczny w przestrzeni ogrodu czy domu. Aluminiowe fotele, krzesła czy stoły na taras, sofy czy niepowtarzalny wiszący fotel do ogrodu – to przedmioty, które nawiązują do awangardowych kierunków w sztuce XX i XXI wieku. Stanowią przykład przekroczenia kolejnej granicy – pomiędzy sztuką a życiem codziennym. To spełnienie postulatów dotyczących tego, żeby artyzm znalazł się w każdym zakamarku naszej rzeczywistości.

Na zdjęciu stoły na taras

Ogród w kierunku land art

Mając do dyspozycji awangardowe meble aluminiowe, designerskie i eleganckie, możemy pokusić się o tworzenie ogrodu, który będzie inny niż wszystkie. Takiego inspirowanego sztuką współczesną. Na przykład dziełami bardzo modnej ostatnio land art. Ogród to najlepsze miejsce na to, żeby włączyć naturalne elementy do naszej kompozycji.

Kamienie, drewno, ziemia, polne rośliny. Wszystko w nieobrobionej postaci, poddane starzeniu się i elementarnej przemianie. Takie naturalistyczne konstrukcje to wspaniałe tło dla nowoczesnych mebli z metalu. Uzyskamy w ten sposób kontrast, który tak bardzo ceniony jest przez współczesnych kreatorów sztuki, także sztuki ogrodu.

Na zdjęciu wiszący fotel do ogrodu

Ogród w kierunku abstrakcji

Aluminiowe zestawy i pojedyncze meble tego typu to najlepsze dopełnienie ogrodu abstrakcyjnego. Takiego, który z lotu ptaka przypomina abstrakcyjny obraz. Namalowany idealnie nakreślonymi figurami. Prostokątami trawników, motywów wodnych, placów wysypanych korą kamienną. Szlachetna prostota geometrii. Można dostrzec ją w ogrodzie stworzonym na bazie inspiracji, pochodzącej z malarstwa abstrakcyjnego w fazie geometrycznej.

Metalowe meble do ogrodu – oryginalne propozycje na aranżację

Decydując się na metalowe meble do ogrodu przede wszystkim stawiamy na wysoką jakość, precyzję wykonania oraz na estetykę. Wśród proponowanych zestawów znajdziemy kolekcje idealne zarówno do ogrodów, jak i na większe tarasy czy werandy. Prezentowane kolekcje zaskoczą nas ciekawym designem – projektanci wykorzystali najnowsze trendy, co przełoży się na ciekawą aranżację naszego przydomowego miejsca wypoczynkowego.

Metalowe meble do ogrodu ARONA – funkcjonalne meble modułowe

Taras dopasowany do konkretnych potrzeb to przestrzeń idealna. A gdyby tak móc zmieniać wygląd tarasu kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota, bez ponoszenia dodatkowych kosztów? Metalowe meble do ogrodu ARONA to idealna propozycja dla osób kreatywnych i ceniących możliwość zmian w przestrzeni wypoczynkowej.

metalowe meble do ogrodu Arona

Modułowe meble ARONA to ciekawa nowość na polskim rynku. Ten narożnik ogrodowy składa się z sześciu wygodnych foteli oraz elementu narożnego, które w razie konieczności możemy rozłączyć i wykorzystywać osobno. Taka konstrukcja pozwoli nam na bieżąco zmieniać wystrój tarasu czy ogrodu i tworzyć ciekawe rozwiązania aranżacyjne. Metalowe meble do ogrodu ARONA osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach – konstrukcja taka zabezpieczona jest przed wilgocią, pojawianiem się ognisk korozji. Okrycie mebla tworzą wygodne poduszki i siedziska – ich wnętrze wypełnione jest gąbką tapicerską, wierzch tapicerowany jest tkaniną o hydrofobowej strukturze. Nowoczesna konstrukcja odpowiada najnowszym trendom – meble zaprojektowano zgodnie z obowiązującą modą, przez co podniosą one estetykę otoczenia i pozwolą aranżować nasz taras czy ogród w stylu loftowym, skandynawskim czy minimalistycznym.

PARMA – metalowe meble do ogrodu we włoskim stylu

Włoskie wzornictwo użytkowe uznawane jest dzisiaj za jedno z najciekawszych i najpiękniejszych. Metalowe meble do ogrodu PARMA zaprojektowano zgodnie z włoskim stylem i uzupełniono je o funkcjonalne dodatki. Meble te ozdobią nowoczesne tarasy i sprawią, że staną się one naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym. 

metalowe meble do ogrodu Parma

Kolekcja PARMA to kwintesencja piękna i funkcjonalności – meble te zachwycają swoim wyglądem i zachęcają do tego, aby słoneczne dni spędzać blisko natury. Meble przyciągają wzrok ciekawym kontrastem kolorystycznym: ciemniejsze tkaniny obiciowe doskonale komponują się z teakowymi wstawkami oraz stolikiem kawowym z teakowym blatem. Lekki stelaż aluminiowy mebla gwarantuje, że podnoszenie elementów nie sprawi żadnych problemów. Dzięki malowaniu proszkowemu stelaż zabezpieczony jest przed wilgocią oraz korozją. Kolekcja PARMA składa się z dwóch wygodnych sof, które w razie potrzeby możemy łączyć i tworzyć narożnik na taras. O wygodę zadbają boczne stoliki oraz dwa stoliki kawowe.

Metalowe meble do ogrodu GRADO

Lato to czas odpoczynku blisko natury, ale też szansa na podejmowanie gości przy doskonałych daniach na tarasach czy w ogrodach. Wspólne biesiadowanie umożliwią nam metalowe meble do ogrodu GRADO. Czym wyróżnia się ta kolekcja?

metalowe meble do ogrodu Grado

Meble ogrodowe GRADO to rozbudowany zestaw składający się z trzyosobowej sofy, funkcjonalnej ławki, wygodnego fotela oraz obszernego stołu. Uwagę zwraca blat stołu wykonany z naturalnego, teakowego drewna. Meble osadzone są na lekkich, aluminiowych stelażach zabezpieczonych przed korozją. Projektanci postawili tu na ciekawe detale: podłokietniki sofy i fotela zdobione są grubą liną, wierzch mebli pokrywają miękkie poduszki i siedziska tapicerowane tkaniną o hydrofobowej strukturze. Kolekcję taką warto uzupełnić parasolem ogrodowym, który w upalne dni ochroni nas przed ciepłem. Tak zaaranżowana strefa wypoczynkowa to ciekawa propozycja, idealnie wpisująca się w obowiązujące trendy.

LUGO – metalowe meble do ogrodu o modułowej konstrukcji

Szukając sposobu na zaaranżowanie miejsca wypoczynkowego w ogrodzie warto zwrócić uwagę na metalowe meble do ogrodu LUGO. Tak wyjątkowa kolekcja zmieni nasze postrzeganie przestrzeni wokół domu i sprawi, że stanie się ona znacznie piękniejsza. Jak skonstruowane są meble LUGO? Czy mogą nas zaskoczyć?

metalowe meble do ogrodu Lugo

Kolekcja meblowa LUGO to odpowiedź na współczesne potrzeby użytkowników – te metalowe meble do ogrodu cechuje duża odporność na zmienne warunki atmosferyczne, ciekawa estetyka. Meble takie doskonale wpiszą się w styl nowoczesny, minimalistyczny, skandynawski i pozwolą zaaranżować przestrzeń zgodnie z naszymi potrzebami. Kolekcja LUGO to meble modułowe – w jej skład wchodzą dwie sofy, dwa elementy pojedyncze, wygodny fotel oraz stolik kawowy. Meble opierają się na stabilnych stelażach z aluminium – poprzez malowanie proszkowe zabezpieczono metal przed korozją. Wierzch mebla tworzą wygodne poduszki i siedziska tapicerowane tkaninami o hydrofobowej strukturze. Nie wchłaniają one brudu i wilgoci, na długi czas zachowują doskonały kolor.

Metalowe meble do ogrodu – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności