Leżanka ogrodowa MURCIA

Sprawdź cenę


Wypoczynek w promieniach słońca to kwintesencja pełni lata. Aby jak najlepiej korzystać z tych chwil odpoczynku warto wybrać meble ogrodowe, które zapewnią nam komfort i jednocześnie odznaczać się będą wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Jedną z najpiękniejszych propozycji jest leżanka ogrodowa MURCIA, która zachęca do oddania się bujaniu w obłokach!

Wygodna leżanka ogrodowa

Leżanka MURCIA to funkcjonalny mebel, który bez trudu zmieni zwyczajny ogród czy taras w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe. Lekka konstrukcja jest zasługą wykorzystania antykorozyjnego aluminium, odpornego na działanie wilgoci, kurzu, promieniowania UV. Oparcie leżanki posiada kilkustopniową regulację, przez co użytkownik może sam zadecydować o jej ustawieniu. Możliwe jest również całkowite opuszczenie oparcia i stworzenie płaskiej powierzchni, idealnej do opalania! Dzięki funkcjonalnej leżance na nowo zdefiniujemy pojęcie odpoczynku i sprawimy sobie i bliskim najlepszy prezent na lato.

Wygodnie, bez względu na okoliczności

Wypełnienie leżanki MURCIA wykonane zostało z siatki polietylenowej o gęstym splocie. Jest ona wysoce odporna na wnikanie brudu, ścieranie, odkształcenia. Minimalistyczny design, jaki powstał z połączenia aluminium z elastyczną siatką doskonale wpisze się w nowoczesną przestrzeń wypoczynkową przy domu i zapewni nam komfort na najwyższym poziomie.Leżanka dostępna jest w trzech modnych kolorach.

Wymiary:

  • 194 x 67 x 35cm

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności