Krzesło ogrodowe MATERA

Sprawdź cenę


Krzesło ogrodowe MATERA

Wypełniony słońcem i zielenią taras w przydomowym ogrodzie potrzebuje odpowiedniej oprawy. W aranżacji przestrzeni tarasowej nie może zabraknąć mebli ogrodowych oraz odpowiednich do nich dodatków. Wygodne i praktyczne krzesło MATERA w kolorze antracytowym sprawdzi się w każdej przestrzeni ogrodowej. Nowoczesny design, ergonomiczne kształty oraz trwałość krzesła ogrodowego MATERA to gwarancja wygody.

MATERA krzesło ogrodowe – znacznik dobrego stylu

Krzesło ogrodowe MATERA świetnie się sprawdzi w zestawieniu z wieloma meblami i pozwoli zachować stylistyczną jedność. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów jak aluminium malowane proszkowo, w pełni odporne na korozję, skrajne temperatury, wilgoć i promieniowanie UV. Oparcie ozdobione jest piękną plecionką z wytrzymałych lin akrylowych, a solidna rama i nogi zapewniają stabilne wsparcie. Lekka konstrukcja sprawia, że przenoszenie i ustawianie krzesła w dowolnym miejscu nie wymaga nadmiernego wysiłku. Matera to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących krzesła na długie lata.

MATERA - urok i funkcjonalność

W nowoczesnym ogrodzie chodzi nie tylko o to, by meble się pięknie komponowały z otoczeniem, ale by również były funkcjonalne i sprawiały jak najmniej kłopotu użytkownikom. Krzesło MATERA cechuje bezwzględna trwałość i odporność w każdych warunkach. Jest odporne na brud i uszkodzenia. Nie wymaga uciążliwej impregnacji. Jedyne zabiegi pielęgnacyjne ograniczają się do przecierania wilgotną ściereczką. Zaskakuje solidnością wykonania i świetnym designem o ergonomicznych kształtach. Dzięki temu rekomendowane jest jako wyposażenie nie tyko tarasu czy ogrodu, ale również balkonu.

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności