Lampa solarna TOM

Sprawdź cenę


Lampa solarna Mr. Solar Tom teak antracyt  

Wymarzony ogród składa się z wielu elementów – pięknych roślin, mebli tarasowych, ozdób dekoracyjnych, a dopełnieniem całości jest oświetlenie ogrodowe. W świetle nowoczesnych lamp ogrodowych bezpieczniej będziemy się czuć spacerując po ścieżkach ogrodowych. Lampa solarna Tom to propozycja na atrakcyjną dekorację świetlną Waszej posesji. Lampa Tom stanowi niekwestionowaną ozdobę ogrodu nie tylko w dzień, ale również w nocy.

Mr. Solar Tom – świetlny krajobraz

Lampy Solar Tom sprawiają, że przestrzeń ogrodowa jest nie tylko estetyczna, ale i bardzo funkcjonalna. Ustawiając je w przestrzeni ogrodowej stworzysz urokliwą strefę zgodną z najświeższymi trendami. Ciepłe oświetlenie solarne sprawi, że Twoje otoczenie będzie pełne romantyzmu. I bajkowego klimatu. Oświetlenie solarne daje przyjemne światło do 10 godzin. Przełączaj między trzema ustawieniami, aby Twoje światło zawsze pasowało do atmosfery, którą chcesz stworzyć. Podobnie jak inne lampy z kolekcji Mr. & Mrs. Solar, Tom czerpie energię ze słońca, chociaż można ją również ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C. Dzięki wysokiej jakości materiałom lampa Tom jest odporna na warunki atmosferyczne. Idealnie komponuje się w parze ze stojakami Ivy lub Jill. Lampa solarna Tom w kolorze antracytowym wykonana jest z drewna teakowego oraz aluminium.

Lampy solarne Tom – w ogrodzie, na tarasie i balkonie

Lampa solarna Tom charakteryzuje się nowoczesnym designem i ponadczasową elegancją. Nowoczesne wzornictwo i wysokiej jakości materiały sprawiają, że jest to bardzo estetyczny i trwały element dodający światła. Lampy Solar Tom upiększą każdy zakątek i wzbogacą wizualnie, sprawią, że odpoczynek wśród ich blasku będzie bardzo relaksujący. Lampy solarne do ogrodu mogą mieć zastosowanie zewnętrzne lub wewnętrzne. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach salonowych oraz jako lampa solarna tarasowa czy lampa balkonowa.

 

Intensywność światła i godziny spalania


Lampa posiada trzy ustawienia: 30% | 50% | 100%. Intensywności światła automatyczna: 100% Intensywności światła po 5 godzinach ładowania w bezpośrednim świetle słonecznym:

- ustawienie 1 - intensywność światła 30% | 10 godzin
- ustawienie 2 - intensywność światła 50% | 8 godzin
- ustawienie 3 - natężenie światła 100% | 5 godzin

Wymiary:

15x15x26 cm (długość/szerokość/wysokość)

21x20x53cm (długość/szerokość/wysokość)

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności