Stół ogrodowy TOLEDO

 

Sprawdź cenę


Nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń wypoczynkowa wymaga trwałych mebli i dodatków. Szukając eleganckiego stołu na taras czy do ogrodu warto wybrać model TOLEDO, który stworzono z myślą o długich spotkaniach na świeżym powietrzu, w gronie bliskich i przyjaciół.

Zaplanuj spotkanie przy bogato zastawionym stole TOLEDO

Spotkania w ogrodzie to sama przyjemność: gromadząc się przy jednym stole możemy nie tylko zaproponować naszym bliskim wyjątkowe przysmaki, ale również spędzić czas razem – to olbrzymia wartość. By zgromadzić przy stole jak największą liczbę gości warto wybrać model rozkładany. Stół TOLEDO zaskoczy nas swoimi wymiarami oraz budową. W standardowej długości mierzy on 160 cm, kiedy jednak przyjdzie potrzeba można rozłożyć go osiągając długość 260 cm. Przy takim stole bez trudu usadzimy dużą ilość gości.

Aluminium i hartowane szkło w harmonijnej kompozycji stołu TOLEDO

Stół TOLEDO wykonano z antykorozyjnego aluminium, zabezpieczonego przed działaniem wody. Dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego tworzywa możemy mieć również pewność, że waga mebla pozwoli na jego swobodne przesuwanie czy przenoszenie. Stonowany kolor aluminium sprawia, że stół doskonale wpisze się w istniejące już aranżacje miejsc wypoczynkowych lub tez pozwoli zaaranżować je na nowo. Blat zabezpieczono hartowanym szkłem o grubości 5 mm. To rozwiązanie pozwala na ochronę stołu oraz zwiększenie jego funkcjonalności. Połączenie szkła i aluminium pozwoliło uzyskać niezwykle nowoczesny i minimalistyczny efekt, który przypadnie do gustu miłośnikom innowacyjnego designu.

Wymiary:

  • 160cm - 260cm x 100cm x 75cm

 

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności