Krzesło ogrodowe LEON

Sprawdź cenę


Chcesz stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe na tarasie lub w ogrodzie? Szukaj mebli funkcjonalnych i eleganckich. Obie te cechy łączą piękne krzesła ogrodowe LEON, które pozwolą na zaaranżowanie wymarzonej przestrzeni wypoczynkowej zgodnie z naszymi potrzebami.

Lekkie i innowacyjne krzesła do Twojego ogrodu

Największą zaletą krzeseł ogrodowych LEON są materiały – stelaż wykonano z lekkiego, antykorozyjnego aluminium, zabezpieczonego przed działaniem wody, uszkodzeniami mechanicznymi. Tworzywo to pozwoliło także na znaczne zmniejszenie wagi krzesła, przez co jego podnoszenie nie sprawia żadnego problemu. Wypełnienie oparcia i siedziska wykonano z trwałej siatki polietylenowej odpornej na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie kurzu. Krzesło LEON jest subtelnie profilowane, przez co nasze plecy otrzymują odpowiednie podparcie. O komfort i wygodę zadbają także podłokietniki.

Krzesło LEON dostępne jest w trzech kolorach oraz dwóch wariantach: z klasycznymi podłokietnikami oraz podłokietnikami zdobionymi wstawkami z drewna teakowego.

Postaw na komfort i wygodę

Wybierając krzesła ogrodowe LEON zapewniamy sobie i naszym bliskim możliwość wypoczynku w najlepszych warunkach. Poprzez wykorzystanie nowoczesnych mebli ogrodowych możemy stworzyć miejsce, które stanie się przyjazną przestrzenią rekreacyjną dla wszystkich domowników i naszych gości.

Wymiary:

  • 61 x 57 x 89cm

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności