Duży taras – aranżacje na niebanalne miejsce wypoczynkowe

Duży taras – aranżacje na niebanalne miejsce wypoczynkowe

Nie trzeba przekonywać, jak wiele możliwości daje duży taras – aranżacje tworzone przez architektów to zarówno miejsca wypoczynkowe, jak i miejsca, gdzie można podawać posiłki. Duży taras warto dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań, aby miejsce to było ulubioną przestrzenią wypoczynkową dla Ciebie i Twoich bliskich. Jakie rozwiązania warto wykorzystać, by cieszyć się latem blisko zieleni i natury?

Osłonięty duży taras – aranżacje z wykorzystaniem pergoli MARANZA

Nie ma lepszego miejsca wypoczynkowego niż przydomowy, duży taras – aranżację rozpocznijmy od odpowiedniego zadaszenia, by móc relaksować się w cieniu. Wśród rekomendowanych rozwiązań często wymienia się nowoczesne pergole, które idealnie wyznaczają przestrzeń wypoczynkową i chronią przed silnym słońcem.

duży taras aranżacje - zadaszenie Maranza

Pergola MARANZA to element, który nie tylko zagwarantuje komfortowy cień, ale też produkt, który całkowicie zmieni odbiór otoczenia. Pergole tego typu są wznoszone modułowo, z elementów aluminiowych. Dzięki zastosowaniu aluminium pergola jest względnie lekka, ale też trwała i zabezpieczona przed działaniem wilgoci czy korozją. Zintegrowana rynna dachowa pozwala na odprowadzanie wody deszczowej. Uwagę zwraca dach wykonany z aluminiowych lameli, które mogą obracać się wokół własnej osi. Ruchoma konstrukcja dachu sprawia, że użytkownik sam decyduje o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Listwy w pozycji zamkniętej sprawiają, że dach jest wodoszczelny. Pod pergolą MARANZA warto ustawić meble wypoczynkowe lub stół z krzesłami. Nowoczesny taras zadaszony będzie ulubionym miejscem do relaksu!

Meble LUGO na duży taras – aranżacje z meblami modułowymi

Meble aluminiowe na taras to strzał w dziesiątkę i zakup na długie lata – meble takie doskonale się prezentują, gwarantują wygodę i sprawiają, że możliwe jest niebanalne aranżowanie dużej przestrzeni. Jedną z ciekawszych propozycji są modułowe meble LUGO.

duży taras aranżacje - meble Lugo

Komplet modułowy LUGO składa się z kilku elementów, w tym dwóch sof, elementu narożnego i pojedynczego oraz wygodnego fotela i stolika kawowego. Modułowa konstrukcja pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni i dopasowywanie jej do konkretnych potrzeb. Kolekcja LUGO oparta jest na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo – pozwala to na zabezpieczenie konstrukcji przed wilgocią i rdzą. Wierzch wypełniono miękkimi poduszkami i siedziskami. Uwagę zwracają podłokietniki zdobione drewnem tekowym. Komplet LUGO to idealna propozycja na duży taras – aranżacje z tymi meblami pozwolą na zaprojektowanie przestrzeni w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy skandynawskim.

Wypoczynek odpowiedni na duży taras – aranżacje inspirowane orientem!

Jak w prosty sposób wyróżnić przydomowy taras na tle innych? Najlepszym rozwiązaniem okaże się wypoczynek ogrodowy, który urozmaici przestrzeń i będzie gwarancją wyłącznie przyjemnych chwil blisko natury. Takim wypoczynkiem są z pewnością meble tarasowe BALI.

duży taras aranżacje - meble Bali

Nowoczesne meble tarasowe BALI zachwycają wyglądem i detalami: meble te oparto na stelażu z naturalnego drewna eukaliptusowego. Jasny kolor doskonale współgra z ciemniejszymi tkaninami tapicerki poduszek i siedzisk. Kolekcja BALI to meble modułowe: dwie kanapy mogą być łączone ze sobą w sofę narożną, lub też wykorzystywane oddzielnie. Uzupełnieniem jest funkcjonalny stolik kawowy, którego blat wykonano z materiału imitującego naturalny kamień. Ten wypoczynek ogrodowy ozdobiono w nietuzinkowy sposób: podłokietniki i plecy kompletu wypełnione są liną polipropylenową. Lina taka przyciąga wzrok, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i sprawia, że meble stają się optycznie lżejsze.

Duży taras i aranżacje – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności