Lampa solarna FAY

Sprawdź cenę


Oświetlenie ogrodowe solarne Mrs Solar Fay Teak

Oświetlenie solarne jest bardzo praktyczne i przyjazne dla naszego środowiska. Lampa korzysta z czystej energii słonecznej, uzyskując 100% intensywności światła już po 5 godzinach ładowania lub zasilając się za pomocą dołączonego kabla USB-C. Lampa solarna MRS. SOLAR FAY pięknie prezentuje się na tarasie lub balkonie oraz na tle ogrodowej zieleni. Jej design został dopracowany do perfekcji tak, aby trafiać w gusta pasjonatów piękna, nowoczesności i niebanalnych projektów.

Klimatyczne oświetlenie tarasu Mrs Solar

Spędzając długie letnie wieczory w przydomowej strefie relaksu, warto zadbać o klimatyczne oświetlenie, które będzie wprowadzało przyjemny nastrój. Atmosfera przytulności i bezpieczeństwa udzieli się każdemu. Lampa solarna umożliwia wybór jednego z trzech ustawień intensywności światła, dzięki czemu dopasuje się do Twoich aktualnych potrzeb i preferencji.

Lampa solarna na balkon Suns

MRS. SOLAR FAY nadaje się również świetnie na balkon, który skąpany jest wiosną i latem w ciepłych promieniach słońca. Nie zajmuje zbyt dużo miejsca, za to doda charakteru i zadba o wyjątkowy klimat w Twoim kąciku wypoczynkowym. Oświetlenie solarne balkonowe jest ekologiczne, miłe dla oka i funkcjonalne.

Lampiony solarne do ogrodu, na taras lub balkon wyglądają bajczenie, są energooszczędne i umilą Ci czas oświetlając delikatnie mrok. To w dodatkach tkwi wielka siła, gdyż to one tworzą efekt „wow” i wpływają na dobre samopoczucie.

Aranżując swoje miejsce do odpoczynku i kontemplacji warto postawić na trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych elementy dekoracyjne, takie jak lampiony solarne ogrodowe. Możesz wybrać lampy w różnych rozmiarach i dowolnie je ze sobą łączyć, uzyskując najbardziej satysfakcjonujący Cię efekt wizualny.

Lampa zewnętrzna solarna Fay to idealny dodatek do ogrodu marzeń

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom solarną lampę Fay możesz umieścić wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, przepięknie uzupełniając swoje przydomowe aranżacje. Lampa daje przyjemne, klimatyczne światło do 18 godzin. Przełączaj między trzema ustawieniami, aby Twoje światło zawsze pasowało do atmosfery, którą chcesz stworzyć. Podobnie jak inne lampy z kolekcji Mr. & Mrs. Solar, Fay czerpie energię ze słońca, chociaż można ją również ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C. Dzięki wysokiej jakości materiałom Fay jest odporna na warunki atmosferyczne. Lampa solarna Fay wykonana jest z drewna teakowego, liny polipropylenowej, stali nierdzewnej oraz aluminum. Lampa jest dostępna w dwóch kolorach: białym i antracytowym.

 

Intensywność światła i godziny spalania


Lampa posiada trzy ustawienia: 30% | 50% | 100%. Intensywności światła automatyczna: 100% Intensywności światła po 5 godzinach ładowania w bezpośrednim świetle słonecznym:

- ustawienie 1 - intensywność światła 30% | 10 godzin
- ustawienie 2 - intensywność światła 50% | 8 godzin
- ustawienie 3 - natężenie światła 100% | 5 godzin

Wymiary:

Rozmiar S - średnica 24.5 cm / wysokość 41 cm

Rozmiar M - średnica 31 cm / wysokość 56 cm

Rozmiar XL - średnica 36 cm / wysokość 79 cm

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności