Lampa solarna COCO teak

Sprawdź cenę


Lampa solarna Mrs. Solar Coco teak

Na tarasach ogrodowych mnóstwo elementów może zwracać uwagę. Przedmiot dekoracyjny, który na pewno wzbudzi zachwyt i podniesie walory estetyczne Twojego tarasu to Lampa solarna Coco, niezwykle efektowna i funkcjonalna. O zmierzchu daje wspamniały efekt świetlny. W jej blasku wszystko wygląda niecodziennie. Wypoczywając na tarasie i patrząc w płonące światło lampy Coco można fantastycznie się odprężyć.

Mrs. Solar Coco lampa solarna – ogród świetlny

Proste kształty lampy Mrs. Solar Coco dobrze korespondują z nowoczesnym tarasem i nadają przestrzeni modny look. Takie dekoracyjne lampy można z łatwością przestawiać w dowolne miejsca, a ich blask bardzo ożywia przestrzeń. Oświetlenie solarne daje przyjemne światło do 10 godzin. Przełączaj między trzema ustawieniami, aby Twoje światło zawsze pasowało do atmosfery, którą chcesz stworzyć. Podobnie jak inne lampy z kolekcji Mr. & Mrs. Solar, Coco czerpie energię ze słońca, chociaż można ją również ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C. Dzięki wysokiej jakości materiałom Coco jest odporna na warunki atmosferyczne. Idealnie komponuje się w parze ze stojakami Ivy lub Jill. Lampa solarna Coco w kolorze antracytowym wykonana jest z drewna teakowego oraz stali nierdzewnej.

Lampa solarna Mrs. Solar Coco –  o nieograniczonych możliwościach

Lampy Solar Coco dostępne są w różnych wielkościach i stonowanych kolorach, dzięki czemu możemy aranżować je na wiele sposobów. Lampa Coco stanowi prosty i niedrogi sposób na ożywienie przestrzeni ogrodowej i wzbogacenie krajobrazu. Zestawiając lampy w różnych wielkościach i kolorach uzyskasz ciekawe uzupełnienie tarasu. Świetny efekt można również osiągnąć ustawiając je w pobliżu oczek wodnych. Lampy solarne do ogrodu mogą mieć zastosowanie zewnętrzne lub wewnętrzne. Idealnie sprawdzą się we wnętrzach salonowych oraz jako lampa solarna tarasowa czy lampa balkonowa.

 

Intensywność światła i godziny spalania


Lampa posiada trzy ustawienia: 30% | 50% | 100%. Intensywności światła automatyczna: 100% Intensywności światła po 5 godzinach ładowania w bezpośrednim świetle słonecznym:

- ustawienie 1 - intensywność światła 30% | 10 godzin
- ustawienie 2 - intensywność światła 50% | 8 godzin
- ustawienie 3 - natężenie światła 100% | 5 godzin

Wymiary:

Rozmiar S - długość x szerokość 17x17 cm / wysokość 43 cm

Rozmiar M - długość x szerokość 19x19 cm / wysokość 57,5 cm

Rozmiar XL - długość x szerokość 43x43 cm / wysokość 96 cm

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności