Lampa solarna JACK

Sprawdź cenę


Lampa solarna Mr. Solar Jack

Przestrzeń wokół domu urządzamy tak, jakby to było wnętrze. Obecność lamp ogrodowych wokół domu jest równie ważna jak oświetlenie wewnątrz. Dzięki nim stworzysz romantyczną, a zarazem funkcjonalną przestrzeń o niepowtarzalnym klimacie. Lampy solarne Jack tworzą wyjątkowy nastrój w ogrodzie. Dzięki ich kompaktowym rozmiarom możesz z łatwością zmieniać aranżacje i ustawiać je w różnych miejscach – czy to na schodach, wokół tarasu, wśród roślin czy przy basenie.

Mr. Solar Jack lampa solarna – modny look

Lampy solarne Jack oferują szereg praktycznych rozwiązań aranżacyjnych. Lampa Jack jako ozdoba stołu, która łączy nowoczesność z klasyką pozwoli uzyskać efekt niewymuszonej elegancji. Lampa daje przyjemne, klimatyczne światło do 10 godzin. Przełączaj między trzema ustawieniami, aby Twoje światło zawsze pasowało do atmosfery, którą chcesz stworzyć. Podobnie jak inne lampy z kolekcji Mr. & Mrs. Solar, Jack czerpie energię ze słońca, chociaż można go również ładować za pomocą dołączonego kabla USB-C. Dzięki wysokiej jakości materiałom Jack jest odporny na warunki atmosferyczne. Lampa solarna Jack w kolorze antracytowym wykonana jest z drewna teakowego oraz aluminium.

Lampa solarna Jack – marzenie świetlne

Aby odświeżyć przestrzeń wypoczynkową na tarasie w ogrodzie nie trzeba od razu przeprowadzać remontu. Czasami wystarczy kilka niewielkich, ale wyrazistych drobiazgów, a jego charakter zmieni się zauważalnie. Oświetlenie solarne wniesie do twojego ogrodu świeżość i przytulność jaką daje blask lampy wieczorem. Mr. Solar Jack nie tylko ozdobią ogród i przydomowy taras, ale również sprawią, że będziesz się czuł bezpiecznie biesiadując w ogrodzie czy spacerując w gwieździstą noc.

 

Intensywność światła i godziny spalania


Lampa posiada trzy ustawienia: 30% | 50% | 100%. Intensywności światła automatyczna: 100% Intensywności światła po 5 godzinach ładowania w bezpośrednim świetle słonecznym:

- ustawienie 1 - intensywność światła 30% | 10 godzin
- ustawienie 2 - intensywność światła 50% | 8 godzin
- ustawienie 3 - natężenie światła 100% | 5 godzin

Wymiary:

14x14x26 cm (długość/szerokość/wysokość)

20x20x50 cm (długość/szerokość/wysokość)

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności