Stół ogrodowy SIMI Eukaliptus

 


Sprawdź cenę


Stół Ogrodowy SIMI EUKALIPTUS

Ogrodowa strefa relaksu wprowadza harmonię, pozwala się odprężyć, wyciszyć, spędzić miło czas. Dlatego też powinna być aranżowana z taką samą troską jak wnętrza domu. Przebywanie na świeżym powietrzu pozwala na regeneracją ciała oraz umysłu. Malownicze otoczenie i wygodne meble ogrodowe SIMI wpływają na jakość i komfort wypoczynku oraz tworzą idealne miejsce do spożywania posiłków w gronie najbliższych.

Stół do ogrodu SIMI – Trwałość i wyjątkowy design

Tarasowy stół SIMI charakteryzuje się nowoczesnym designem, trwałością oraz funkcjonalnością. Został wykonany z drewna eukaliptusowego, które należy do najtwardszych gatunków na świecie. Dzięki temu materiałowi mebel jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne warunki atmosferyczne. Prostokątny kształt stołu  pozwala na wygodne spożywanie posiłków w gronie najbliższych. Poranna kawa jeszcze lepiej smakuje w pięknym otoczeniu natury skąpanej w przyjemnych promieniach wschodzącego słońca.

Celebruj wolny czas na swoim balkonie - SIMI

Stół na balkon SIMI to propozycja dla tych, którzy lubią relaksować się w domowym zaciszu. Przy jego blacie komfortowo zasiądą 4 osoby. Do stołu idealnie pasują nasze designerskie krzesła Kea wykonane z mocnego, stylowego sznurka. Spędzaj urocze chwile na świeżym powietrzu, biesiaduj ze znajomymi, regeneruj siły i delektuj się wyśmienitą pogodą. Meble Zumm są lekkie, wytrzymałe, odporne na zmienne warunki pogodowe. Możesz je ustawić na zewnątrz oraz wewnątrz swojego domu. Bez problemu przeniesiesz je w dowolne miejsce.

 

 

 

 


Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności