Leżanka ogrodowa ALTEA

Sprawdź cenę


Nowoczesna kolekcja PARMA II to prawdziwy powiew lata na Twoim tarasie czy w ogrodzie i kompletna zmiana w postrzeganiu mebli ogrodowych.  Komfortowe meble nie tylko pozwolą na zaaranżowanie pięknej przestrzeni, ale też pozwolą na relaks całej rodziny.

Nowoczesna kolekcja modułowa

Kolekcja PARMA II to interesująca propozycja dla osób, które nie znoszą nudy – modułowa konstrukcja zestawu pozwala na łączenie i rozłączanie elementów zgodnie z aktualnymi potrzebami i stałe zmiany w obrębie strefy wypoczynkowej. To świetna alternatywa dla klasycznych mebli! Elementy konstrukcji oparte zostały na antykorozyjnych stelażach: są one odporne na wilgoć, odkształcenia. O wygodę użytkowników zadbają miękkie siedziska i poduszki tapicerowane tkaninami o hydrofobowych właściwościach. Ich miękkie wypełnienie nie odgniata się i nie zniekształca, nawet po wielu latach użytkowania.PARMA II zaskoczy również możliwością odchylenia krańcowego elementu i stworzenie z niego… wygodnej leżanki! Możliwe jest także usunięcie z modułu poduszek i stworzenie zamiast nich dodatkowego stolika poprzez dodanie paneli z drewna teakowego. Całość uzupełniono dwoma eleganckimi stolikami kawowymi. Taki zestaw stanie się idealnym powodem do korzystania z uroków natury i bliskości zieleni, zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół.

Komplet idealny na lato!

Zestaw wypoczynkowy PARMA II w sposób harmonijny łączy w sobie innowacyjne tworzywa odporne na zmienne warunki atmosferyczne i wspaniały design. Wybierając ten komplet możemy być pewni, że każda chwila spędzona w ogrodzie będzie wyjątkowa.


Wymiary:

  • 194 x 57 x 32cm

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności