Stoły na taras

Stoły na taras

Meble takie jak stoły na taras to rzeczy, które mają niezwykłą moc. Nie pochodzi ona wcale z magicznych pokładów, ale wynika z tego, jak egzystujemy na co dzień. Jak spełniamy się, żyjąc pośród innych i z innymi. Stół od zawsze posiadał wielki sens symboliczny i proksemiczny. Tworzył pozawerbalne zaproszenie do bycia razem, najczęściej podczas wspólnych posiłków. Podobno ten okrągły bardziej zbliża do siebie i zaciera hierarchię. Stół kwadratowy czy prostokątny zaś decyduje o tym, jakie układy panują pomiędzy zasiadającymi przy nim ludźmi. Z całą pewnością natomiast stół określa centrum pomieszczenia czy miejsca, również w ogrodzie.

Stoły na taras

Nowoczesne stoły na taras i nie tylko

Tradycyjne stoły wykonuje się najczęściej z drewna. Jeśli zaś pragniemy połączyć tradycję zasiadania do stołu i wspólnego jedzenia odświętnych oraz codziennych posiłków z nowoczesnym designem, to postawmy na artystyczne meble metalowe, do których należy przepiękny w swojej prostocie stół Simi. Klasyka i awangarda w jednym. Idealne połączenie, które ozdobi każdy taras.

Stoły na taras

Stół ten wyróżnia szyba hartowana z powłoką imitującą granit. Szary kolor zachęca do tworzenia nowoczesnych stylizacji. Nie tylko ogrodowych, bo przecież stół Oviedo z powodzeniem można ustawić w eleganckim salonie. Sprawdzi się on też we wnętrzu pomyślanym nad wyraz minimalistycznie, ale również wprowadzi nieco dystansu do pomieszczenia pełnego dekoracji. Meble tarasowe nowoczesne to przedmioty uniwersalne, które realizują zasadę sztuki współczesnej nastawionej na przekraczanie granic i przenikanie się różnych światów.

Stoły na taras - ogrodowa jadalnia

Wystarczy uzupełnić stół krzesłami lub fotelami, żeby na tarasie urządzić drugi salon czy jadalnię. Tak wyznaczymy centrum nie tylko ogrodu, ale być może całego domu. W sezonie wiosenno-letnim bowiem wszyscy domownicy i goście to tutaj będą dążyć, do stołu udekorowanego kwiatami, na którym podaje się pyszne dania. Stół na taras poprzez swój design pomoże nakreślić efektowne ramy naszych codziennych i odświętnych spotkań przy dobrym jedzeniu i w cudownym otoczeniu.

Stoły na taras

Stoły na taras, czyli ogrodowe biuro lub pracownia

Stół na tarasbez trudu przekształcimy w stół biurowy, przy którym zasiądziemy do pracy w ogrodzie. Na tarasie, pod baldachimem czy pod parasolem, na werandzie. Albo w zabudowie szklanej, która zapewni nam dogodne warunki do pracy nawet wtedy, gdy zrobi się chłodniej i zacznie padać. Stworzymy biuro lub pracownię w ogrodzie, gdzie na pewno przyjemniej będzie się pracowało niż w gabinecie.

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności