Wiszący fotel do ogrodu

Wiszący fotel do ogrodu

Niektóre rzeczy zachwycają od pierwszego wejrzenia. Sprawiają, że wymyślamy niezwykłe scenariusze. Projektujemy wydarzenia i doświadczenia. Takie niesamowite przedmioty po prostu uruchamiają naszą wyobraźnię i każą nam całkiem inaczej pomyśleć o otaczającym nas świecie. To przedmioty-niespodzianki i przedmioty-zagadki – które niosą ze sobą zapowiedź nieszablonowej przyjemności. To również rzeczy interesujące (wręcz porywające niejednokrotnie) od strony swojej prezentacji  – wyrafinowanej i wyróżniającej. Taki właśnie jest nietuzinkowy mebel ogrodowy, czyli wiszący fotel, który warto odkrywać dla swojej przestrzeni. Pozwoli on nam zrealizować fantastyczne projekty wyobraźni.

Wiszący fotel MALAGA STONE&WOOD

Huśtawka ogrodowa Malaga (dostępna w wersji ze stelażem lub bez stelaża) idealnie uzupełni każdy zestaw ogrodowy lub stanie się wręcz jego dominantą. Może występować całkowicie oddzielnie. Nawet w pojedynkę wyznaczy centrum ogrodu. Punkt, do którego każdy będzie dążył, żeby rozsiąść się wygodnie w tym niestandardowym fotelu, żeby oddać się marzeniom.

Na zdjęciu meble do ogrodu nowoczesne

Projekt miłości

Ogród to wspaniałe miejsce na randkę. To doskonała przestrzeń miłosna, w której naprawdę warto zakochać się od pierwszego wejrzenia lub zakochiwać się przez całe życie. Jak sprawić, by to miejsce wypełniło się także miłosnymi uczuciami do tej jednej jedynej osoby na świecie? Zaaranżujmy tam miłosny zakątek, którego centrum stanie się właśnie fotel wiszący.

Idealnie na taki miłosny zakamarek nadaje się chociażby stary soliter, na którym zawiesimy nasz zjawiskowy mebel. Wspaniale, gdy ten zakątek ogrodowy jest odseparowany od reszty świata, na przykład parkanem, po którym pną się róże. Przecież zakochani potrzebują intymności. Fotel wiszący to w pełni umożliwi. Schowają się w nim na dłużej, zwłaszcza gdy zrobi się ciemno i cudownie nastrojowo, kiedy zapalimy świece i wykorzystamy aurę wieczornego ogrodu. Meble do ogrodu nowoczesne dają nam wiele możliwości aranżacyjnych.

Na zdjęciu zestaw ogrodowy

Projekt autorefleksji

W dzisiejszych czasach niezmiernie brakuje nam wyciszenia, skupienia i spojrzenia w głąb siebie.  Gdzie odnaleźć ciszę serca? Najlepiej w ogrodzie, w którym na dłużej odetniemy się od wszystkich i wszystkiego, gdzie pobędziemy wreszcie sami. Umożliwi nam to właśnie fotel wiszący ustawiony w dowolnym kącie ogrodu. Najlepiej gdzieś w oddali, gdzie nikt nas nie znajdzie. Taki osobisty zakątek do wyciszenia świetnie umebluje też wygodny zestaw ogrodowy, który skomponuje nasze prywatne królestwo kojącej samotności.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności