Meble ogrodowe PARMA - Suns

 


Sprawdź cenę


Niebanalne meble ogrodowe PARMA – Suns

Meble ogrodowe PARMA to propozycja, która zachwyci wszystkich miłośników nowoczesnego designu. Nowoczesna konstrukcja łącząca w sobie metaliczny chłód z ciepłem drewna wniesie do każdego ogrodu nutę awangardy. Odpoczywając w objęciach zestawu PARMA, możesz na chwilę przenieść się myślami do północnych Włoch, aby na chwilę, wśród urokliwych, kamiennych uliczek zabytkowego miasta poczuć, jak wzbiera w Tobie energia i chęć do życia.

Meble ogrodowe PARMA – kreatywna zabawa przestrzenią

Zestaw wypoczynkowy inspirowany słoneczną Italią daje Ci wielkie pole do popisu w kwestii organizacji zewnętrznej strefy odpoczynku. Komplet składa się z mobilnych elementów, które możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc za każdym razem nowy mebel dostosowany do aktualnych potrzeb. Idealnie wyprofilowana, designerska konstrukcja z metalu pokryta jest poduszkami obitymi elegancką, ciemną tkaniną o hydrofobowej strukturze. Użycie do produkcji starannie wyselekcjonowanych materiałów pozwoliło stworzyć meble, które pięknie się prezentują, a jednocześnie są w pełni odporne na wilgoć, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury.

 


Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności