Zestaw ogrodowy CORFU

 


Sprawdź cenę


Ekskluzywny zestaw ogrodowy CORFU

Wszystkim osobom spragnionym słońca i odpoczynku mamy wielką przyjemność przedstawić meble ogrodowe CORFU z kolekcji Zumm Premium. Luksusowy narożnik lub fotele i sofa w modnym kolorze stonowanej, ciemnej szarości imponująco prezentują się na tle ogrodowej zieleni, dodając przestrzeni niepowtarzalnego wyrazu. Aby zapewnić sobie i bliskim optymalne warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu, nie trzeba wiele – duża kanapa ustawiona na tarasie skąpanym w popołudniowym słońcu pozwoli delektować się każdym ciepłym dniem w prawdziwie królewskim stylu.

Zestawy ogrodowy piękne w każdą pogodę

Zestaw ogrodowy CORFU nie kończą się na pięknym, dopracowanym do perfekcji wyglądzie. W parze z modną estetyką idzie bezwzględna trwałość. Metalowy, antykorozyjny stelaż oraz lina propylenowa wyróżniają się wysokim stopniem odporności na zmienne warunki pogodowe. Co więcej, nie musisz martwić się, że poduszki i siedziska z czasem stracą swój urok. Wszystkie poszwy wykonane są z wysokiej jakości materiału, który nie chłonie wody ani zanieczyszczeń. Blat zgrabnego stolika tworzy twarda, solidna płyta z tworzywa sztucznego, która z lekkimi nóżkami z drewna eukaliptusowego tworzy nieoczywiste, ciekawe zestawienie.

 


Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności