Stół ogrodowy VIC

Sprawdź cenę


Do stworzenia idealnego miejsca wypoczynkowego na tarasie czy balkonie nie potrzeba wielu elementów: wystarczy kilka krzeseł i stolik. Wśród licznych modeli stołów warto postawić na stół VIC, który nie tylko zajmuje niewiele miejsca, ale także stanie się podstawą do stworzenia punktu centralnego w miejscu wypoczynkowym.

Niewielkie rozmiary, duże możliwości!

Siła tkwi w prostocie – udowadniają to projektanci stolika VIC, oddając w ręce klientów produkt funkcjonalny, trwały i piękny. Niewielki stolik świetnie sprawdzi się na małych tarasach czy balkonach, jak również uzupełni ogrody restauracyjne i tarasy hotelowe, tworząc wspaniałą przestrzeń wypoczynkową. Dodając do niego zaledwie dwa krzesła czy fotele możemy zaaranżować wygodne miejsce do relaksu, w którym chętnie odpoczniemy po ciężkim dniu i zregenerujemy siły. Stelaż stolika VIC stworzony został z aluminium malowanego proszkowo, zabezpieczonego przed wnikaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Stabilna podstawa krzyżowa pozwoli na ustawienie stolika zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie.Stelaż stolika VIC dostępny jest w trzech kolorach.

Stolik wykonany z materiałów odpornych na niepogodę!

Blat stolika VIC wykonano z tworzywa termoutwardzalnego o wymiarach 70x70cm. Jest ono odporne na niskie i wysokie temperatury. Gładka powierzchnia imitująca drewno idealnie prezentuje się z chłodnym odcieniem stelaża, tworząc elegancki i przyciągający wzrok mebel.

Wymiary:

  • 70 x 70 x 73cm

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności