Meble ogrodowe do restauracji

Meble ogrodowe do restauracji

Estetyczna strona lokalu ma kolosalne znaczenie dla klientów.  Jakie meble ogrodowe do restauracji wyróżnią Twój lokal z szeregu innych, podobnych do siebie miejsc? Poznaj kolekcję mebli ZUMM i zamień zwyczajną restaurację w najjaśniej świecący punkt na mapie gastronomicznej Twojego miasta!

Stylowe meble ogrodowe do restauracji

Meble i dodatki tworzą niepowtarzalny charakter miejsca. Jeśli chcesz, aby ogródek Twojego lokalu był jego najlepszą wizytówką, która przyciągnie przechodniów, stwórz wyjątkową kompozycję. Luksusowe meble ogrodowe do restauracji marki ZUMM sprawdzą się na wolnym powietrzu idealnie. Niech nie zwiedzie Cię prostota elementów – w minimalistycznej formie zaklęta jest elegancja, która wniesie do przestrzeni klasę charakterystyczną dla najlepszych, ekskluzywnych restauracji. Żeby stworzyć niezwykły klimat, nie trzeba wyszukanych form i wymyślnej ornamentyki. Krzesła aluminiowe ustawione przy niedużych stolikach, świeże kwiaty w wazonach, świece, rośliny w dużych donicach oraz sznury lampek i lampiony rozwieszone nad stolikami stworzą nastrój sprzyjający długim rozmowom przy pysznej kawie. Jeśli nie chcesz, aby wieczorny chłód zniechęcił Twoich klientów, zadbaj o to, aby każdy pod ręką miał ciepły koc. Możesz mieć pewność, że Twoi goście nieraz będą do Ciebie wracać, aby w pięknej scenerii delektować się wykwintną kuchnią.

Nieskazitelne wyposażenie na lata

Meble dedykowane zewnętrznym przestrzeniom nieustannie muszą walczyć z przeciwnościami. Deszcz, śnieg, intensywne słońce oraz skrajne temperatury negatywnie wpływają na powierzchnię mebli , które z czasem pękają, matowieją albo tracą swój kolor. Wybierając meble z metalu, eliminujesz problem niszczenia materiału. Wysokogatunkowe aluminium jest w pełni odporne na działanie czynników zewnętrznych. Co więcej, każdy stół do ogrodu z kolekcji ZUMM wzmocniony jest blatem ze szkła hartowanego, dzięki czemu nawet ciężkie misy i rozgrzane do czerwoności naczynia nie stanowią dla niego żadnego zagrożenia.  Ponadto, za wybór luksusowych mebli z metalu podziękują Ci nie tylko zadowoleni klienci, ale również pracownicy – wszystkie modele są niezwykle lekkie, dzięki czemu ich przenoszenie z miejsca na miejsce nie jest żadnym problemem. Ponadto, aby meble zachowały nieskazitelny wygląd, nie musisz poświęcać czasu na ich impregnację i stosowanie zabezpieczeń. Przetarcie blatów i innych elementów ściereczką nasączoną delikatnym detergentem wystarczy, aby meble odzyskały swój blask.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności