Stół do ogrodu

Stół do ogrodu

Stół do ogrodu, który w niebanalny sposób zaprosi do bycia razem podczas pysznego posiłku? Taki, który szybko stanie się centrum naszego ogrodowego świata. Wyznaczy środek ogrodu na nowo. Bez względu na to, czy będzie to słoneczny taras, altanka skryta pomiędzy wiekowymi kasztanowcami czy oszałamiające patio w stylu hiszpańskim. Dobrze dobrany stół ogrodowy ukształtuje naszą prospołeczną przestrzeń i nada jej odpowiednie znaczenie. Sprawi, że nawet najzwyklejszy fragment ogrodu, znajdzie się dla siebie odpowiedni wyraz. Stół ogrodowy to zarazem efektowna oprawa dla wykwintnych dań jak i budowanie strefy integracji na zewnątrz, w przyrodniczym otoczeniu.

Integrujący stół do ogrodu

Niektóre przedmioty bardziej niż inne sprzyjają integracji. Tworzeniu przestrzeni komunikacji w pozawerbalny sposób. Przecież porozumiewamy się nie tylko słowami, ale też spojrzeniami czy samym sposobem bycia w przestrzeni. Te wszystkie czynniki ujawniają się w naszej codzienności. Także wtedy, gdy zasiadamy za stołem ogrodowym. Zbliżamy się do siebie, ustalamy pewne reguły wspólnego bycia, nawiązujemy i umacniamy relacje.

komplety ogrodoweStół, za którym gromadzi się cała rodzina czy przyjaciele, by zjeść razem obiad i porozmawiać, to mebel integrujący. Jeśli w dodatku jest to stół ogrodowy, ustawiony w pięknym otoczeniu natury, to jego funkcja integrująca jest jeszcze wyrazistsza. Pomyślmy o tym, wybierając komplety ogrodowe. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na stół do ogrodu, który dopasuje się do naszych oczekiwań, do liczby osób, które przy nim zazwyczaj będą siadać.

Symbolika stołu do ogrodu

Każdy ogród czy nawet mały balkon można przekształcić w przestrzeń ułatwiającą bycie razem,a przecież to największa wartość, którą tak trudno zdobyć we współczesności. Dlatego warto sięgnąć ku dobrym wzorom z przeszłości, ku dawnym stylom bycia. Przypomnijmy sobie czasy, kiedy stół miał duże znaczenie symboliczne. Oznaczał bliskość, wspólnotę, rodzinę, zgodę, porozumienie i oczywiście radość.

metalowe meble do ogrodu

Metalowe stoły ogrodowe

Metalowe meble do ogrodu dają nam wiele możliwości także w zakresie odzyskiwania sensów symbolicznych. Świadczą o tym piękne stoły ogrodowe metalowe. Prezentujące się jak prawdziwe dzieła sztuki. A przecież u podstaw sztuki znajduje się dążenie do zbliżenia ludzi do siebie nawzajem, do tworzenia więzi tam, gdzie ich brakuje, oraz do naprawiania tych, które zostały zerwane.

Stoły ogrodowe i wizje ogrodowe

Ogród to najlepsza przestrzeń do realizowania takich trudnych zadań, które nagle okażą się bardzo proste. Gdy usiądziemy za pięknie udekorowanym stołem ogrodowym, ustawionym nad brzegiem stawu lub w altance, żeby zjeść pyszności przygotowane na świeżym powietrzu, na przykład dania prosto z grilla.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności