Meble z aluminium

Meble z aluminium

Kupno mebli do ogrodu tylko pozornie jest bezproblemowym zadaniem. Współczesne ogrody są integralną częścią domu i nawiązują stylistyką do wystroju jego wnętrza. Ważne jest, aby wyposażenie zewnętrznych przestrzeni było więc spójne z całą koncepcją, która będzie zachwycała estetyką. Z drugiej strony, umeblowanie outdoorowe jest nieustannie narażone na niekorzystne działanie czynników pogodowych, które mogą uszkodzić strukturę stolika czy fotela. Jakie modele najlepiej sprawdzą się na otwartych, zewnętrznych przestrzeniach – meble z aluminium, drewna, a może rattanu?

Meble aluminiowe – dylemat dużego wyboru

Wybór mebli do ogrodu może przytłaczać. Na rynku dostępnych jest wiele modeli z różnorodnych materiałów, takich jak żeliwo, drewno czy tworzywa sztuczne. Niestety, wiele z nich nie zdaje egzaminu i niszczeje pod wpływem czasu. Zanim zdecydujesz się na zakup drewnianej ławki czy taniego kompletu składającego się ze stołu i krzeseł zastanów się, czy za kilka sezonów nie będziesz musiał wymieniać całego umeblowania. Zestawy mebli aluminiowych są jedną z najciekawszych trendów na rynku wyposażenia ogrodów i tarasów, które zaskakują trwałością i nowoczesną formą. Dlaczego meble z aluminium są coraz bardziej popularne?

Meble z aluminium – trwałość przede wszystkim!

Meble z aluminium stanowią kompromis między modną, lekką i delikatną formą, a bezwzględną trwałością metalu. Popularne niegdyś żeliwo, które było surowcem o wyjątkowej trwałości, ale również charakteryzowało się dużą topornością i ciężarem, zostało wyparte przez nowoczesne aluminium. Wysokogatunkowy metal jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, takich jak skrajne temperatury, deszcz, śnieg czy promieniowanie UV.

Gustowne meble z aluminium pokochali nie tylko miłośnicy relaksu na świeżym powietrzu, ale również właściciele restauracji i hoteli. Stoły i krzesła, które są częstym wyborem przy aranżowaniu przestrzeni ogródków restauracyjnych czy przybasenowych stref relaksu, nie wymagają uciążliwej impregnacji i konserwacji. Dzięki lekkiej konstrukcji ich zabezpieczenie czy przesuwanie nie stanowi najmniejszego problemu.

Meble z aluminium – nowoczesny design

O wartości mebli z metalu świadczą nie tylko walory użytkowe. Meble z aluminium idealnie wpisują się w obowiązujące trendy. Nowoczesne meble na taras i do ogrodu zrywają ze staromodną ornamentyką i wyszukanymi kształtami. Na ich miejsce wkracza prostota i umiar, które wprowadzają do przestrzeni elegancję i szyk. 

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności