Meble ogrodowe dla gastronomii

Meble ogrodowe dla gastronomii

Niepowtarzalny klimat kawiarni czy restauracji buduje wiele czynników – unoszący się  w powietrzu aromat świeżo zmielonej kawy, zapach pysznych potraw, nastrojowe oświetlenie, muzyka. Ale jest jeszcze jeden czynnik, który odgrywa kluczową rolę w budowaniu wizerunku i atmosfery lokalu – wystrój wnętrza. Przebywanie w stylowym, gustownie urządzonym miejscu, wśród pięknych mebli i dodatków jest czystą przyjemnością, która kusi klientów. W letnie dni wnętrze pomieszczenia schodzi na dalszy plan - to ogródek i taras stają się wizytówką lokalu.  Wyjątkowe meble ogrodowe do gastronomii pomogą Ci wykreować bajeczne miejsce z duszą.

Małe przyjemności

Do przywrócenia równowagi nie trzeba wiele – chwila relaksu tylko dla siebie, z dala od problemów, dzwoniących telefonów i Internetu. Stwórz dla swoich gości miejsce, które pokochają – napawające estetycznymi doznaniami, dające bezcenny kontakt z naturą. Meble ogrodowe dla gastronomii z aluminium w zestawieniu z żywą, bujną roślinnością tworzą niebanalne połączenie, które zachwyca  oryginalnością. Intensywna zieleń przełamuje chłodny odcień i prostą formę krzeseł i stołów, stanowiąc złoty środek między naturą, a nowoczesnością. Każda chwila spędzona w restauracyjnym nasłonecznionym ogrodzie, na komfortowych krzesłach lub fotelach będzie odprężającą podróżą do magicznego świata smaków i zapachów, która przysporzy lokalowi rzeszy wiernych fanów.

Nutka finezji

Aranżując idealny taras lub ogródek restauracyjny, warto odejść od schematów. Oryginalne, bujane huśtawki są świetną alternatywą dla tradycyjnych krzeseł i stołów. Klienci będą zachwyceni, kiedy będą mogli napić się lampki wina na komfortowych, miękkich huśtawkach. Dodatkowo, kącik z bujanymi fotelami będzie cieszył się popularnością wśród dzieci, które przeważnie nudzą się podczas spotkań dorosłych. Przełamanie konwencji i kreatywne podejście do pojęcia przestrzeni skutecznie wyróżni lokal na tle innych, podobnych miejsc.

Meble ogrodowe dla gastronomii - wygoda dla Ciebie

Nowoczesne meble ogrodowe dla gastronomii łączą w sobie design godny najlepszych salonowych kompletów i wyjątkową trwałość. Wykorzystywane materiały odporne są na działanie czynników zewnętrznych. Intensywne opady, promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury nie wpłyną negatywnie na wygląd mebli. Większość stołów wzmacnianych jest dodatkowo blatami ze szkła hartowanego, któremu niestraszne są gorące i ciężkie naczynia. Lekka konstrukcja pozwala na szybkie przenoszenie mebli z miejsca na miejsce i sprawne zabezpieczenie ich poza godzinami otwarcia lokalu. Co ważne, nowoczesne meble ogrodowe dla gastronomii zachowają na długie lata piękny wygląd, bez konieczności czasochłonnej konserwacji i pielęgnacji.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności