Meble ogrodowe aluminiowe

Meble ogrodowe aluminiowe

Meble ogrodowe, które łączą w sobie solidność i subtelność? Takie, które zapewniają maksymalną wygodę i jednocześnie dekorują przestrzeń ogrodu w niezwykły sposób? Olśniewające, ale nie nadmiernie ozdobne? Zumm proponuje takie właśnie przedmioty, czyli meble ogrodowe aluminiowe. Sprawią one, że każde miejsce stanie się w pełni czarujące. Meble Zumm łączą w sobie minimalizm i urok. Prezentują się awangardowo a zarazem subtelnie. Dopełniają urodę naturalnego otoczenia w niezwykły sposób.

Delikatność i solidność

Współczesność lubi przeciwieństwa. Dlatego w obrębie jednej przestrzeni zestawiamy często rzeczy pochodzące z różnych światów. Aluminiowe meble na tle bujnej zieleni. Dwie formy – kulturowa i naturalna. Jedna stworzona przez człowieka, druga przez naturę. Dwa światy, które do siebie pasują – które się dopełniają, tworząc fantastyczną całość.

meble ogrodowe na patio

Decydujemy się na rzeczy, które łączą w sobie także różne cechy. Takie są aluminiowe meble ogrodowe – solidne i delikatne. Solidne, bo wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Odporne na działanie promieni UV czy na rdzę. Delikatne, bo prezentujące się lekko. Nieprzytłaczające wizualnie. Wręcz przeciwnie – wkomponowane w lekkość form roślinnych. To doskonałe meble ogrodowe na patio czy na taras.

Meble ogrodowe aluminiowe jako element kompozycji

Subtelność świata roślinnego można zatem połączyć z wyrafinowanymi przedmiotami, które prezentują się niebanalnie i lekko. Okazuje się, że wdzięk pozwala się mnożyć. Jego źródłem są także rzeczy, które nas otaczają w zestawieniu z naturą pełną subtelności. Wystarczy tylko zdecydować się na odpowiednie przedmioty, np. na nowoczesny stół do ogrodu.

nowoczesny stół do ogrodu

Subtelna leżanka SEVILLA

Stelaż leżanki Sevilli wykonany został ze spawanego, powlekanego proszkowo aluminium. Jest wytrzymały i odporny na rdzę. Jej wykończenie stanowi syntetyczna siatka, czyli włókno polietylenowe wyplecione techniką 2×2, zwiększające dwukrotnie wytrzymałość siatki. Przedmiot ten sprawdzi się więc w różnych warunkach. Nie sprawi nam kłopotów z przechowywaniem. Po prostu zapewni nam wspaniały wypoczynek bez granic.

Sevilla jest wytrzymała i solidna, a zarazem subtelna – bo tak właśnie się prezentuje. Lekko, fantazyjnie, minimalistycznie. To przedmiot wymarzony – stworzony do tego, żeby się na nim ułożyć, żeby poczuć lekkość bycia tu i teraz. Lekka forma łączy się z zapowiedzią lekkiego doznawania świata.

Aluminiowe meble ogrodowe jako zapowiedź lekkiego stylu bycia

Meble ogrodowe z aluminium to krok w stronę designu i stylu bycia przyszłości. Zapowiadają one fantastyczną przemianę, jakiej podlegać będzie nasza codzienna egzystencja. Coraz częściej przecież żyjemy na granicy dwóch światów: natury i kultury. Nasze ogrody stają się tego najlepszym przykładem. Przenosimy do ogrodu wiele spraw i zadań, codziennych aktywności jak praca, spędzanie czasu z rodziną, serwowanie posiłków. Aluminiowe meble ogrodowe to umożliwią.

meble tarasowe

Perfekcyjnie meblują ogród współczesny i przygotowują go na rewelacje przyszłości. Meblami ogrodowym aluminiowymi urządzimy na przykład nowoczesny taras, który stanie się oczywistym przedłużeniem efektownego salonu. Aluminiowe sofy, krzesła, fotele to przecież meble tarasowe w nowoczesnym wydaniu.

Ogrodowe meble z aluminium jako źródło inspiracji

Designerskie meble ogrodowe aluminiowe to przedmioty, które zachęcają do przeprowadzania interesujących przemian w najbliższym otoczeniu. Inspiracje ogrodowe z aluminium prowadzą nas m.in. w kierunku sztuki awangardowej, w stronę estetyki minimalizmu oraz abstrakcji. To także wyraz zauroczenia niezwykle inspirującym pięknem w stylu postindustrialnym, niejednoznacznym i interpretacyjnym. Aluminiowe meble ogrodowe to z pewnością propozycja dla osób, które lubią zmiany i przemiany w artystycznym duchu. Dla tych, którzy jednocześnie cenią sobie wygodę.

Meble ogrodowe z aluminium BARCELONA

inspiracje ogrodowe

Żeby odkrywać wciąż na nowo możliwości kryjące się w aluminiowych meblach, warto umeblować ogrodowy zakątek ekskluzywnymi meblami Barcelona. Każde miejsce, w którym pojawią się te meble, nabierze nowego znaczenia. Estetycznego i użytecznego. Taras wypięknieje i stanie się symbolem luksusowego życia pośród przyrodniczego otoczenia. Balkon okaże się wytwornym poszerzeniem wnętrz, a zwykłe patio stanie się zupełnie niezwykłe, gdy ustawimy tam stylowe meble Barcelona. Utrzymane w subtelnej, szarej kolorystyce. Komfortowe i zapraszające do idealnego wypoczynku.

Barcelona to zachwycająca propozycja do prywatnego ogrodu, w którym ceni się jakość i dobry styl. Ale meble te z powodzeniem można ustawić także na tarasie o komercyjnym przeznaczeniu. Goście będą oczarowani aranżacją, której podstawę wyznaczają luksusowe meble aluminiowe. Barcelona zaprasza do tego, żeby rozsiąść się dłużej, żeby delektować się dobrym jedzeniem i pyszną kawą w miłym towarzystwie. Żeby porozmawiać o miłych sprawach, znajdując równolegle rozwiązanie dla wszystkich problemów. To meble nastawione na relaks na wielu poziomach.

gardenspace.pl
 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności