Meble ogrodowe aluminiowe

Meble ogrodowe aluminiowe

Meble ogrodowe, które łączą w sobie solidność i subtelność? Takie, które zapewniają maksymalną wygodę i jednocześnie dekorują przestrzeń ogrodu w niezwykły sposób? Olśniewające, ale nie nadmiernie ozdobne? Zumm proponuje takie właśnie przedmioty, czyli meble ogrodowe aluminiowe. Sprawią one, że każde miejsce stanie się w pełni czarujące. Meble Zumm łączą w sobie minimalizm i urok. Prezentują się awangardowo a zarazem subtelnie. Dopełniają urodę naturalnego otoczenia w niezwykły sposób.

Meble ogrodowe aluminiowe

Aluminium w ogrodzie – delikatność i solidność

Współczesność lubi przeciwieństwa. Dlatego w obrębie jednej przestrzeni zestawiamy często rzeczy pochodzące z różnych światów. Aluminiowe meble na tle bujnej zieleni. Dwie formy – kulturowa i naturalna. Jedna stworzona przez człowieka, druga przez naturę. Dwa światy, które do siebie pasują – które się dopełniają, tworząc fantastyczną całość.

Meble ogrodowe aluminiowe

Decydujemy się na rzeczy, które łączą w sobie także różne cechy. Takie są aluminiowe meble ogrodowe – solidne i delikatne. Solidne, bo wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Odporne na działanie promieni UV czy na rdzę. Delikatne, bo prezentujące się lekko. Nieprzytłaczające wizualnie. Wręcz przeciwnie – wkomponowane w lekkość form roślinnych. To doskonałe meble ogrodowe na patio czy na taras.

Meble ogrodowe aluminiowe – kompozycja doskonała

Subtelność świata roślinnego można zatem połączyć z wyrafinowanymi przedmiotami, które prezentują się niebanalnie i lekko. Okazuje się, że wdzięk pozwala się mnożyć. Jego źródłem są także rzeczy, które nas otaczają w zestawieniu z naturą pełną subtelności. Wystarczy tylko zdecydować się na odpowiednie przedmioty, np. na nowoczesny stół do ogrodu.

Meble ogrodowe aluminiowe

Subtelna leżanka SEVILLA – idealna do ogrodu

Stelaż leżanki Sevilli wykonany został ze spawanego, powlekanego proszkowo aluminium. Jest wytrzymały i odporny na rdzę. Jej wykończenie stanowi syntetyczna siatka, czyli włókno polietylenowe wyplecione techniką 2×2, zwiększające dwukrotnie wytrzymałość siatki. Przedmiot ten sprawdzi się więc w różnych warunkach. Nie sprawi nam kłopotów z przechowywaniem. Po prostu zapewni nam wspaniały wypoczynek bez granic.

Meble ogrodowe aluminiowe

Sevilla jest wytrzymała i solidna, a zarazem subtelna – bo tak właśnie się prezentuje. Lekko, fantazyjnie, minimalistycznie. To przedmiot wymarzony – stworzony do tego, żeby się na nim ułożyć, żeby poczuć lekkość bycia tu i teraz. Lekka forma łączy się z zapowiedzią lekkiego doznawania świata.

Aluminiowe meble ogrodowe jako zapowiedź lekkiego stylu bycia

Meble ogrodowe z aluminium to krok w stronę designu i stylu bycia przyszłości. Zapowiadają one fantastyczną przemianę, jakiej podlegać będzie nasza codzienna egzystencja. Coraz częściej przecież żyjemy na granicy dwóch światów: natury i kultury. Nasze ogrody stają się tego najlepszym przykładem. Przenosimy do ogrodu wiele spraw i zadań, codziennych aktywności jak praca, spędzanie czasu z rodziną, serwowanie posiłków. Aluminiowe meble ogrodowe to umożliwią.

Meble ogrodowe aluminiowe

Perfekcyjnie meblują ogród współczesny i przygotowują go na rewelacje przyszłości. Meblami ogrodowym aluminiowymi urządzimy na przykład nowoczesny taras, który stanie się oczywistym przedłużeniem efektownego salonu. Aluminiowe sofy, krzesła, fotele to przecież meble tarasowe w nowoczesnym wydaniu.

Ogrodowe meble z aluminium – zainspiruj się!

Designerskie meble ogrodowe aluminiowe to przedmioty, które zachęcają do przeprowadzania interesujących przemian w najbliższym otoczeniu. Inspiracje ogrodowe z aluminium prowadzą nas m.in. w kierunku sztuki awangardowej, w stronę estetyki minimalizmu oraz abstrakcji. To także wyraz zauroczenia niezwykle inspirującym pięknem w stylu postindustrialnym, niejednoznacznym i interpretacyjnym. Aluminiowe meble ogrodowe to z pewnością propozycja dla osób, które lubią zmiany i przemiany w artystycznym duchu. Dla tych, którzy jednocześnie cenią sobie wygodę.

Meble ogrodowe z aluminium BARCELONA – siła klasyki!

Meble ogrodowe aluminiowe

Żeby odkrywać wciąż na nowo możliwości kryjące się w aluminiowych meblach, warto umeblować ogrodowy zakątek ekskluzywnymi meblami Barcelona. Każde miejsce, w którym pojawią się te meble, nabierze nowego znaczenia. Estetycznego i użytecznego. Taras wypięknieje i stanie się symbolem luksusowego życia pośród przyrodniczego otoczenia. Balkon okaże się wytwornym poszerzeniem wnętrz, a zwykłe patio stanie się zupełnie niezwykłe, gdy ustawimy tam stylowe meble Barcelona. Utrzymane w subtelnej, szarej kolorystyce. Komfortowe i zapraszające do idealnego wypoczynku.

Barcelona to zachwycająca propozycja do prywatnego ogrodu, w którym ceni się jakość i dobry styl. Ale meble te z powodzeniem można ustawić także na tarasie o komercyjnym przeznaczeniu. Goście będą oczarowani aranżacją, której podstawę wyznaczają luksusowe meble aluminiowe. Barcelona zaprasza do tego, żeby rozsiąść się dłużej, żeby delektować się dobrym jedzeniem i pyszną kawą w miłym towarzystwie. Żeby porozmawiać o miłych sprawach, znajdując równolegle rozwiązanie dla wszystkich problemów. To meble nastawione na relaks na wielu poziomach.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności