Inspiracje ogrodowe

Inspiracje ogrodowe

Inspiracje ogrodowe to otwarcie się na możliwości kryjące się w przestrzeni i wypełniających ją rzeczach. To piękno jako potencjalność, którą wprowadzimy do najbliższego świata. To uroda, która pochodzi nie tylko od natury i jej nieograniczonej kreatywności. To także potęga wyobraźni, która sprawia, że projekty i wizje nabierają konkretnych kształtów. Brzmi bajkowo, tymczasem jest łatwiejsze do spełnienia, niż nam się wydaje. Wystarczy fantastycznym wyobrażeniom nadać najlepszą formę. Połączyć aranżacje perfekcyjnie z rzeczami, które fragment zwykłego ogrodu przekształcą w wybitną kreację. W taką, w jakiej poczujemy się doskonale. Inspiracje ogrodowe zatem to aktywność, wprowadzanie zmian w ukochanym kawałków świata, to czerpanie z różnych źródeł i tworzenie. Tworzenie bez granic.

Inspiracje ogrodowe

Aluminiowe inspiracje ogrodowe, czyli meble ogrodowe BARCELONA

Podążając za nowoczesnymi inspiracjami ogrodowymi, które to, co awangardowe komponują z tym, co stylowe, trafiamy na meble aluminiowe. Pośród nich znajdziemy perfekcyjne meble Barcelona, które z pewnością zainspirują każdego właściciela ogrodu do dokonania w najbliższym czasie spektakularnej metamorfozy aranżacyjnej. Nudny taras czy patio bez wyrazu zamieni się w strefy estetycznej doskonałości z nutką awangardy, gdy staną na nich ekskluzywne meble z aluminium. Minimalistyczne, ale też zapewniające przytulność w każdej strefie relaksu. Doskonałe nie tylko do prywatnego ogrodu, ale też rewelacyjne jako wyposażenie hotelowego tarasu widokowego, na którym goście chcą delektować się wykwintnym śniadaniem i nieziemskim pejzażem.

Inspiracje ogrodowe

W fotelu Barcelona uda się spędzić najprzyjemniejsze chwile dnia, a na sofie rozsiądziemy się wygodnie, najlepiej w towarzystwie ukochanej osoby, z którą na spokojnie porozmawiamy przy dobrej kawie. Meble Barcelona to inspiracje do ogrodu, w którym pielęgnuje się spotkania.

Nieszablonowe inspiracje ogrodowe, czyli fotel wiszący MALAGA

Inspiracje ogrodowe

Inspiracje ogrodowe, które powstają, gdy przyglądamy się aranżacjom z melbami aluminiowymi jako dominantą, zachęcają do nieszablonowego potraktowania najbliższej przestrzeni. Do wprowadzania do zakątków ogrodowych elementu zaskoczenia. Stanie się tak, gdy wybierzemy oryginalny fotel wiszący Malaga Stone&Wood. Mebel intrygujący. Także do strony prezentacji. Przywodzący na myśl zarówno egzotyczne hamaki jak i kosmiczne siedziska z przyszłości. Design aluminiowej Malagi to takie nowoczesne uzgodnienie różnych estetyk w jednym przedmiocie. Klasycznej huśtawki z futurystycznym fotelem.

Fotel Malaga z całą pewnością zainspiruje nas do przeprowadzenia ogrodowej metamorfozy, ale też zdecydowanie odmieni naszą ogrodową egzystencję. Wyznaczając strefę idealnego odprężenia, wyciszenia, ale też rozbawienia, jakie budzi się podczas łagodnego bujania. Fotel Malaga prezentuje się trochę jak ogrodowa rzeźba w duchu konstruktywistycznym, a przy tym wszystkim zapewnia atrakcje rodem z bajki dla dzieci. Fantastyczne połączenie! Inspirujące do przemian stylistycznych i do podjęcia próby odzyskania choć odrobiny utraconej dawno lekkości bytu.

Ogrodowe inspiracje, czyli leżanka SEVILLA

Inspiracje ogrodowe

Nowoczesne meble aluminiowe to przedmioty, które inspirują do kreowania w ogrodach niesamowitych światów. Takich, za jakimi tęsknimy najbardziej. Takich, które pragniemy mieć blisko, tuż-tuż, za progiem. Jeśli chcemy w takiej ogrodowej bliskości stworzyć kawałek rajskiej plaży, uda się to zrobić, kiedy do dyspozycji mamy aluminiową leżankę Sevilla. Mebel minimalistyczny, subtelny, zapraszający do oderwania się od rzeczywistości i wszelkich jej spraw. Leżanka Sevilla to ogrodowe inspiracje hiszpańskim stylem życia, z jego nastawieniem na czerpanie radości z tego, co tu i teraz – co skrywa się w słonecznym dniu spędzonym pośród zieleni na świeżym powietrzu.

Kubistyczne inspiracje do ogrodu, czyli stolik aluminiowy GRENADA

Inspiracje ogrodowe

Nowoczesny ogród zaprasza do siebie sztukę. W bardzo różnorodnej postaci. Poprzez awangardowe rzeźby w stylu minimal art, poprzez dzieła w duchu organicznym czy land art. Ale też poprzez designerskie meble ogrodowe jak stolik aluminiowy Grenada. Jego konstrukcja jest naprawdę zaskakująca. To przedmiot, który zadziwia od strony formalnej niczym kubistyczne dzieła. Przechowuje w sobie artyzm, który perfekcyjnie wynika z zastosowania prostych form. Do tego szara kolorystyka, która potęguje efekt  nowoczesnej prezentacji – tak komponuje się nowoczesna aranżacja ogrodowa.

Stolik aluminiowy Grenada z leżanką Sevilla stworzy doskonały duet, który zainspiruje do wprowadzenia zmian na tarasie, na werandzie, czy na małym balkonie. Wszędzie tam, gdzie dobry styl pragniemy połączyć z wymarzonym wypoczynkiem.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności