Szara pergola – konstrukcja o wszechstronnym charakterze

Szara pergola – konstrukcja o wszechstronnym charakterze

Aranżując przydomowy taras czy ogród, warto pamiętać nie tylko o wygodnych meblach czy modnych dodatkach – elementy takie jak szara pergola pozwolą na ochronę przed słońcem oraz na dokładne wyznaczenie strefy wypoczynkowej. Jak wznoszona jest szara pergola metalowa? Czym może zaskoczyć? Czy pergola zmieni odbiór tarasu lub ogrodu?

Szara pergola MARANZA – kwintesencja doskonałości

O wysoki komfort wypoczynku w ogrodzie czy na tarasie zadba szara pergola MARANZA – ta wyjątkowa konstrukcja pozwoli na zaaranżowanie strefy wypoczynkowej w sposób funkcjonalny i nowoczesny!

szara pergola Maranza

Pergola tarasowa to prosty i skuteczny sposób na zaprojektowanie oryginalnej przestrzeni wypoczynkowej. Szara pergola MARANZA precyzyjnie wyznaczy miejsce do relaksu, pozwoli na lepsze zarządzanie przestrzenią i sprawi, że znacznie chętniej będziemy przebywać blisko natury. Pergola wznoszona jest z elementów aluminiowych, malowanych proszkowo. Materiał ten jest wysoce odporny na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne czy na pojawianie się korozji. W czasie deszczu woda odprowadzana jest poza obręb pergoli za pomocą zintegrowanej rynny. Uwagę zwraca zadaszenie pergoli: jest ono wykonane z ruchomych listew, które mogą obracać się wokół własnej osi. Ustawienie listew regulują użytkownicy i to oni decydują o tym, jak wiele światła słonecznego wpada na taras. Dach w pozycji całkowicie zamkniętej skutecznie chroni przed upałem, nie nagrzewa się, gwarantuje komfortowy cień. W cieniu pergoli warto ustawić ekskluzywne meble na taras. Ciekawą propozycją są komplety modułowe, które pozwolą na kreatywne podejście do tematu przestrzeni.

Szara pergola z roletą frontową MARANZA

szara pergola Maranza

Aby zapewnić sobie większą prywatność warto uzupełnić szarą pergolę dodatkową roletą frontową. Roleta wykonana jest ze specjalnej przędzy tekstylnej, odznaczającej się wysoką odpornością na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Roleta pozwoli na skuteczną ochronę przed spojrzeniami sąsiadów, jak i silnymi promieniami słońca. Zasłony w formie rolety posiadają trzystopniowy system otwierania. 

PERARA – szara pergola na przydomowe tarasy

Zaprojektowanie przestronnej przestrzeni do relaksu jest dzisiaj prostsze, niż się wydaje. Niezbędne okażą się wygodne meble wypoczynkowe oraz szara pergola PERARA. Nowoczesne tarasy ogrodowe mogą być wykorzystywane jako miejsce spotkań, strefa zabaw dla dzieci czy przestrzeń, gdzie organizować można wspólne posiłki.

szara pergola Perara

Szara pergola PERARA zachwyca wyglądem i funkcjonalnością: jest ona wykonana z modułowych elementów aluminiowych, przez co montaż nie sprawia problemów. Na dachu pergoli znajduje się dach wykonany z ruchomych listew. Regulując ich położenie, użytkownik decyduje o tym, czy na taras ma wpadać słońce, czy też strefa ta ma być całkowicie zacieniona. Dach pergoli w pozycji zamkniętej chroni nie tylko przed słońcem, ale też przed niespodziewaną mżawką. W cieniu pergoli warto zaaranżować miejsce wypoczynkowe. Pomogą w tym wybrane komplety meblowe, które dodatkowo można urozmaicić poprzez wykorzystanie kolorowych poduszek oraz ciepłych koców. Pledy sprawdzą się wieczorami i pozwolą na zachowanie komfortu wypoczynku.

Roleta do pergoli PERARA

szara pergola Perara

Uzupełnieniem dla szarej pergoli może być praktyczna roleta do zadaszeń PERARA. Jest to estetycznie zaprojektowany element dodatkowy, który pozwoli na skuteczniejszą ochronę przed słońcem czy podmuchami wiatru. Roleta wykonana jest z innowacyjnej przędzy, która nie płowieje, nie jest podatna na ścieranie czy wilgoć – na długi czas zachowa ona doskonałe parametry techniczne.

szara pergola Perara

Szara pergola – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności