Zestaw ogrodowy aluminiowy

Zestaw ogrodowy aluminiowy

Ogrodowy relaks niejedno ma imię. Jedni wolą odpoczywać wśród wolnej, nieskrępowanej przestrzeni, a inni wśród uroczych, misternych kompozycji kwiatowych rodem z romantycznego filmu. Ważne, żeby Twój ogród współgrał zarówno z Twoim charakterem, jak i pasował do stylistyki, w jakiej zaprojektowany jest dom. Stworzenie spójnej i dopracowanej kompozycji w ogrodzie i na tarasie pozwoli Ci na stworzenie intymnego raju, który stanie się ostoją i bezpieczną bazą, dająca ukojenie i błogi spokój. Jaki zestaw ogrodowy aluminiowy będzie najlepiej dopełniał wizji wymarzonej scenerii?

Zestaw ogrodowy aluminiowy dla romantyka

Ogrody romantyczne są wariacją na temat XIX – wiecznych angielskich aranżacji. Uwspółcześniona wersja stylistyki angielskiej zachwyca wrażeniem dzikiej, nieokiełznanej natury, która przejmuje kontrolę nad przestrzenią. W pozornym chaosie pnączy i bujnych zarośli jest pewna metoda – ma być kolorowo, pachnąco, pastelowo i sielsko. Kamienne chodniki poprzerastane trawą, asymetryczne kompozycje roślinne (wśród których prym wiodą kwiaty o płatkach w odcieniach różu), pergole i ozdobne rzeźby są charakterystycznymi elementami, które tworzą klimat znany ze starych angielskich powieści. Idealnym dopełnieniem tej sielanki są zestawy mebli aluminiowych, które swoją prostą i finezyjną formą podkreślają walory żywej natury. Zestaw ogrodowy aluminiowy, składający się z delikatnego stolika i lekkich krzeseł, tworzy wymarzone warunki, aby oddać się rozkoszom przebywania na świeżym powietrzu.

Zestaw ogrodowy aluminiowy dla miłośnika trendów

Oszczędność połączona z funkcjonalnością, dekoracyjność tkwiąca w prostocie… Ogrody w nowoczesnym stylu są najlepszym potwierdzeniem tezy, według której przeciwieństwa się przyciągają! Minimalistyczna konwencja opiera się na ponadczasowej zasadzie „mniej znaczy więcej”. Do łask powracają surowe materiały, wśród których króluje beton. Precyzyjny projekt trzyma w ryzach roślinność, która zamiast rozrastać się własnym rytmem, tworzy geometryczne, symetryczne układy. Równe trawniki, drzewa iglaste, oświetlenie i wertykalne systemy roślin są tłem dla tego, co stanowi najważniejszy punkt nowoczesnego ogrodu – mebli. Meble do ogrodu minimalistycznego mają przede wszystkim jak najlepiej służyć jego użytkownikom.  Zestaw ogrodowy aluminiowy o modułowej budowie nie tylko będzie stylową dekoracją przestrzeni, ale również zapewni komfort godny najlepszych, salonowych kompletów wypoczynkowych. Lekki metal jest materiałem skrojonym na miarę oczekiwań najbardziej wymagających klientów – solidne, odporne na działanie czynników zewnętrznych aluminium będzie zachwycało nieskazitelną strukturą przez długie lata. 

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności