Meble tarasowe aluminiowe

Meble tarasowe aluminiowe

Kiedy urządzamy wnętrze domu, przykładamy wszelkich starań, aby każde pomieszczenie zachwycało nieskazitelnym urokiem, dostosowanym do obowiązujących trendów. Starannie dobieramy kolorystykę, komponujemy dodatki i kupujemy meble, które wniosą do wnętrza wartość estetyczną i funkcjonalną. Dlaczego z ogrodem i tarasem miałoby być inaczej? Współczesna architektura wyraźnie akcentuje rolę zewnętrznych przyległości domu. Ogród i taras są nie tylko dodatkiem, ale zewnętrznymi pokojami, stojącymi na równi ze wszystkimi wewnętrznymi pomieszczeniami. Jak urządzić stylowy taras, który będzie spójny z najmodniejszą konwencją?

Meble tarasowe aluminiowe – siła prostoty

Wyrazistym i efektownym rozwiązaniem, które mocno eksploatuje współczesna architektura, jest przenikanie się pomieszczeń. Tarasy „wdzierają się” do salonu poprzez roślinność, panoramiczne okna i zastosowanie w obu miejscach podobnych materiałów. Optycznie powiększamy przestrzeń, kiedy na tarasie i w salonie kładziemy identyczną podłogę oraz zastępujemy standardową balustradę szkłem lub całkowicie z niej rezygnujemy. Otwarta, nieskrępowana przestrzeń nie tylko daje ciekawy wizualny efekt, ale wnosi do przydomowej scenerii dużo oddechu. Warto postawić na monochromatyczność – jasne, jednolite barwy będą piękną oprawą dla żywej roślinności.

Niezbędnym elementem tarasowej mozaiki są meble. Designerski zestaw ogrodowy z aluminium harmonijnie łączy w sobie to, co piękne, z tym, co funkcjonalne. Prosta forma i geometryczne kształty są najlepszym ukoronowaniem minimalistycznego tarasu - nowoczesna dekoracyjność zawiera się nie w krzykliwej ornamentyce, ale właśnie w finezji prostych kształtów.

Meble tarasowe aluminiowe – nowoczesność tkwi w wygodzie

Pod słowem „nowoczesność” kryje się nie tylko wzornictwo. Meble tarasowe aluminiowe wyróżniają się funkcjonalnością na miarę XXI wieku. Metalowa, a więc solidna i trwała konstrukcja jest lekka i subtelna, pozbawiona toporności charakterystycznej dla żeliwnego umeblowania, które do niedawna zdobiło znaczną część ogrodów i tarasów. Aluminiowe leżaki do ogrodu, krzesła czy huśtawki są całkowicie odporne na działanie czynników zewnętrznych. Deszcz, śnieg, promieniowanie UV czy skrajne temperatury nie stanowią żadnego zagrożenia dla nieskazitelnej struktury mebli. 

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności