Stół OVIEDO - STONE&WOOD

Stół OVIEDO: 220cm x 90cm x 75,5cm

Materiały:

lakier: aluminium powlekane proszkowo,  

szyba hartowana z powłoką imitującą granit


Sprawdź cenęEfektowny stół OVIEDO - STONE&WOOD

Chwile spędzone z rodziną i imprezy z przyjaciółmi najlepiej smakują przy dużym stole zapełnionym ulubionymi potrawami, letnimi koktajlami i przysmakami z grilla. Ustaw w ogrodzie lub na patio rozłożysty stół OVIEDO - STONE&WOOD i stwórz okazję do spotkania w pięknym otoczeniu zieleni, napawającej spokojem i dającej odprężenie!

Radość przebywania z bliskimi

Stół to podstawowy element wyposażenia ogrodu, który sprawia, że pusta przestrzeń staje się strefą rozrywki, spotkań, smakowania i radości życia. Prezentujemy model nie tylko funkcjonalny, ale również efektowny. Rozłożysty, duży blat i prosta, minimalistyczna linia doskonale realizują założenia światowych trendów królujących w ogrodach. Pozornie tak podstawowy element, jakim jest stół, wprowadzi do Twojego ogrodu lub patio prawdziwie elegancką, dostojną nutę. Stół  OVIEDO - STONE&WOOD odkryje pełnię możliwości, kiedy zestawisz go z krzesłami ALICANTE lub fotelami MERIDA.

Stół OVIEDO - STONE&WOOD – na słońce i na deszcz

Meble ogrodowe narażone są na nieustanne działanie czynników zewnętrznych. Stół OVIEDO - STONE&WOOD za nic ma sobie śnieg, deszcz, upały i mrozy. Aluminiowy stelaż i szyba z grubego szkła hartowanego daje stuprocentową pewność, że mebel zachowa swoją zachwycającą formę przez długie lata.

Stół OVIEDO: 220cm x 90cm x 75,5cm

Materiały:

lakier: aluminium powlekane proszkowo,  

szyba hartowana z powłoką imitującą granit


Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności