Meble do ogrodu nowoczesne

Meble do ogrodu nowoczesne

Kilka głębokich oddechów na świeżym powietrzu, odcięcie się od wszechobecnej techniki i skoncentrowanie na sobie to najlepszy sposób, aby odzyskać wewnętrzny balans i odciąć się od codziennego pędu. Kreując ustronny kącik w ogrodzie lub na tarasie, zapewniasz sobie i bliskim możliwość wartościowego odpoczynku w naturalnej scenerii. W bloku taką oazą może stać się balkon – zewnętrzny salon z widokiem na tętniące życiem miasto. Nowoczesne meble ogrodowe pomogą Ci  stworzyć funkcjonalne i estetyczne aranżacje rodem z okładek pism poświęconych designowi.

Meble ogrodowe – nowoczesna elegancja zaklęta w prostocie           

Twój ogród może stać się centrum wartościowego odpoczynku na świeżym powietrzu. Pożądany efekt uzyskasz, jeśli wzbogacisz aranżację o stylowe wyposażenie. Modułowe zestawy wypoczynkowe do ogrodu harmonijnie łączą w sobie wysmakowane wzornictwo, bezwzględną trwałość i nieprawdopodobną wygodę. Sam decydujesz, jak będzie wyglądał Twój zestaw. Łącząc ze sobą poszczególne komponenty, możesz zmieniać, przestawiać i rozbudowywać sofę, tworząc za każdym razem nowe, unikatowe połączenie, dopasowane do chwilowych potrzeb i nastroju. Dzięki lekkiej konstrukcji i intuicyjnej budowie, zamiana dwuosobowej kanapy w przestronny narożnik jest dziecinnie prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil.

Na zdjęciu zestawy wypoczynkowe do ogrodu

Nowoczesny balkon – ogród pośród betonu

Nawet niewielki balkon może przeistoczyć się w czarujący zakątek na miarę prawdziwego ogrodu! Wystarczy, że na balustradach pojawią się skrzynki z kolorowymi kwiatami, a na haczyku pod sufitem zawiśnie duża, designerska huśtawka. Huśtawki ZUMM w niczym nie przypominają bujanych ławek, jakie znamy z przeszłości. MALAGA to dopracowane do perfekcji małe dzieło sztuki użytkowej, które pomoże odkryć Ci nieznane oblicze relaksu. Wystarczy, że zatopisz się w objęciach miękkiej, grubej poduszki i poczujesz delikatne, błogie kołysanie, aby wiedzieć, że nie zamienisz huśtawki na żaden inny mebel.

Na zdjęciu meble ogrodowe metalowe

Nowoczesne patio jak z bajki

Ciepła aura, promienie słoneczne i leniwa atmosfera wakacji zachęcają, aby wprowadzić małe zmiany do swoich przyzwyczajeń. Zamiast śniadania w biegu zafunduj sobie chwilę porannego relaksu z filiżanką ulubionej kawy, a niedzielny obiad przygotuj nie w jadalni, a na tarasie. Meble ogrodowe metalowe stworzą tuż za progiem domu idealne warunki do celebrowania lata z najbliższymi. Nowoczesne meble ogrodowe składające się ze stołu z rozkładanym blatem i wygodnych krzeseł, przeniosą na zewnątrz wszystkie walory wygodnej jadalni. Dzięki wzmocnieniom ze szkła hartowanego, ciężkie misy i gorące naczynia nie stanowią żadnego zagrożenia dla blatu.  

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności