Meble ogrodowe dla restauracji

Meble ogrodowe dla restauracji

Co sprawia, że zadowoleni goście wracają do restauracji, którą raz odwiedzili? Czy tylko pyszne jedzenie odgrywa tutaj znaczącą rolę? Zachwycający wystrój wnętrza i niepowtarzalna atmosfera mogą skutecznie zepchnąć z piedestału kulinarne atuty, stając się głównym walorem lokalu.  W sezonie letnim to ogródek i taras przyciągają największą liczbę klientów. Warto więc zadbać, aby zewnętrzne przestrzenie lokalu swoim wyglądem zapraszały gości, żeby rozgościli się na chwilę, odpoczęli i… Zakochali się bez pamięci! Stylowe meble ogrodowe dla restauracji i kilka dekoracyjnych akcentów obudzą restaurację, która zacznie tętnić życiem.

Siła minimalizmu

Nowoczesne meble ogrodowe są godnym rywalem dla najlepszego wyposażenia salonów – nie ustępują im ani wyglądem, ani wygodą. Meble ogrodowe dla restauracji wykonane z nierdzewnego aluminium zapewnią klientom wygodę, a właścicielowi zaoszczędzą trudu związanego z czasochłonną konserwacją. Zestawienie minimalistycznych, aluminiowych krzeseł z niewielkim stolikiem stworzy doskonałe warunki dla romantycznych kolacji we dwoje – niewielki dystans, świece i duża ilość żywych kwiatów z pewnością przypadną do gustu zakochanym, chcącym nacieszyć się swoim towarzystwem.  

meble horeca

Meble ogrodowe dla restauracji - stwórz klimat

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych mebli ogrodowych dla restauracji są komplety o modułowej budowie. Designerska sofa ustawiona w zaciemnionym kącie pomieszczenia stworzy atrakcyjne miejsce do rozmowy i relaksu. Modułowa budowa mebli daje ogromne pole do popisu w kwestii aranżacji przestrzeni – kilkoma szybkimi, prostymi ruchami dwuosobowy kącik przekształci się w miejsce zarezerwowane dla grupy znajomych.  

 Aktualności Sklep online Kontakt szukaj w serwisie zumm meble ogodowe Meble ogrodowe dla hoteli

Taras jak z bajki

Restauracyjny taras może stać się inspirującym i magicznym miejscem, gdzie chłodna nowoczesność zderza się z prawdziwą, żywą naturą. Metalowa konstrukcja mebli ogrodowych dla restauracji przełamana soczystą zielenią stworzy unikatowy klimat. Całości dopełni klimatyczne oświetlenie, miękkie poduszki i koce, które okryją gości w chłodne wieczory. Kilka prostych, ale efektownych elementów może skutecznie wyróżnić restaurację na tle innych lokali.

 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.net

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności