Komplet wypoczynkowy na taras

Komplet wypoczynkowy na taras

Idealny komplet wypoczynkowy na taras łączy w sobie wiele zalet: wygląda zjawiskowo, pozwala na stworzenie funkcjonalnej przestrzeni, ale przede wszystkim: daje możliwość odpoczynku po długim i męczącym dniu. Pośród licznych propozycji kompletów wypoczynkowych warto zwrócić uwagę na te tworzone z wysokiej jakości tworzyw. Dzięki nim meble będą prezentować się wyśmienicie przez wiele sezonów.

Komplet wypoczynkowy na taras Corfu

Komplet wypoczynkowy na taras

Pragniesz cieszyć się słońcem i wypoczynkiem w najlepszym stylu? Z pewnością ułatwi to komplet wypoczynkowy na taras Corfu. Zaprojektowany z olbrzymią precyzją łączy w sobie innowacyjne materiały oraz interesujący design. Urzekający wygląd mebli tarasowych Corfu pozwoli na stworzenie pięknej przestrzeni przydomowej, w której chętnie będziemy spędzać każdą wolną chwilę. Utrzymany w stonowanych, ciemnych kolorach idealnie wpisze się w ogrodową zieleń, uzupełniając ją ciekawym wzornictwem.

Stelaże wykonano z antykorozyjnych materiałów, odpornych na działanie wilgoci czy silnego promieniowania słonecznego. Lina propylenowa z której wykonano boki oraz oparcia, jest zabezpieczona przed działaniem wody, niskich czy wysokich temperatur, wnikaniem brudu. Wykorzystane poduszki oraz siedziska nie chłoną brudu ani wilgoci, przez co przez długi czas będą zachwycać pięknym wyglądem.

Niezapomniane chwile na tarasie z kompletem wypoczynkowym Parma

Komplet wypoczynkowy na taras

Czy elegancja i wysoka funkcjonalność mogą iść ze sobą w parze? Zdecydowanie tak – przykładem tego jest zestaw wypoczynkowy Parma, zaprojektowany z myślą o miłośnikach wygody. Jeśli pragniesz przenieść klimat słonecznej Italii na swój taras, to meble Parma spełnią to zadanie idealnie. Zestaw składa się z elementów modułowych, przez co możliwe jest tworzenie mebli zgodnie z aktualnymi potrzebami. Idealne profilowanie oraz nowoczesna linia sprawiają, że Parma świetnie sprawdzi się na każdym przydomowym tarasie.

Lugo: tarasowy komplet wypoczynkowy dla spragnionych komfortu

Komplet wypoczynkowy na taras

Awangardowe meble na taras Lugo z kolekcji Stone&Wood to propozycja dla osób szukających wyjątkowego stylu w najlepszym wydaniu. Pozwolą one ziścić marzenia o eleganckim tarasie i stworzą przestrzeń idealną do odpoczynku. Modułowa budowa kolekcji sprawia, że możliwe stanie się przearanżowanie tarasu zgodnie z potrzebami. Dwuosobowa sofa zamieniająca się w wygodny narożnik? To możliwe wyłącznie z zestawem Lugo.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności