Meble ogrodowe dla hoteli

Meble ogrodowe dla hoteli

Luksusowy hotel tworzą nie tylko komfortowe pokoje. Miejsce przyjazne gościom powinno zachwycać zarówno wnętrzem, jak i niepowtarzalnym klimatem i unikalnym stylem, jaki roztacza wokół siebie budynek. Goście hotelowi wybierają konkretne destynacje z myślą o odpoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Aranżując wokół hotelu strefę relaksu, zwrócisz na swój hotel oczy gości, których przyciągnie obietnica luksusowego relaksu na świeżym powietrzu, wśród kojącej zieleni. Do wykreowania doskonałego miejsca nie trzeba wiele – meble ogrodowe i starannie dobrane dodatki mogą  zdziałać prawdziwe cuda. Jakie meble ogrodowe dla hoteli sprawdzą się najlepiej?

Hotelowy basen i meble ogrodowe

Basen to miejsce, gdzie podróżni uwielbiają spędzać czas. Nic w tym dziwnego – czy miłośnik sportu może wyobrazić sobie lepszy sposób na ochłodę w upalny dzień, niż wskoczenie do chłodnej, orzeźwiającej wody? Z kolei zwolennicy mniej aktywnego wypoczynku mogą poczuć się jak na nadmorskiej plaży, kiedy zamkną oczy i wsłuchają się w kojący i odprężający szum wody. Wymieniając standardowe leżaki na ekskluzywne leżanki ogrodowe, zmienisz zwyczajny basen w luksusową strefę SPA. Regulowana wysokość oparcia daje wiele możliwości wykorzystania mebla – znużeni opalaniem goście mogą szybkim ruchem zmienić pozycję na półsiedzącą i zająć się lekturą czasopisma czy książki. Ekskluzywne meble ogrodowe dla hoteli połączone z bujną, soczystą roślinnością stworzą prawdziwą oazę spokoju, godną najbardziej luksusowych, europejskich kurortów.

leżaki do SPA

Taras jak z bajki

Kolejnym istotnym miejscem wpływającym na renomę naszego hotelu jest restauracja. Współcześnie restauracja nie jest tylko strefą spożywania posiłków. To przede wszystkim miejsce spotkań, gdzie przeżywamy romantyczne chwile z drugą połową, czerpiemy radość z przebywania razem, smakujemy życie i cieszymy się chwilą. Stylowe meble ogrodowe dla hoteli, ustawione na tarasie lub w restauracyjnym ogródku, pomogą Ci wykreować tętniące życiem miejsce, za które goście pokochają Twój hotel. Doborowe towarzystwo, pyszne potrawy, letnie koktajle to przecież esencja każdego wyjazdu i każdych wakacji. Lekkie, wygodne aluminiowe krzesła, solidne stoliki, świece, poduszki i żywe kwiaty w miejscu wypełnionym nastrojową muzyką to pewny sposób na stworzenie klimatycznego miejsca, w którym każdy wieczór będzie udany.

meble HoReCa

Meble ogrodowe dla hoteli - nutka fantazji

Meble ogrodowe to nie tylko krzesła, fotele i stoły, wykonane z materiałów odpornych na działanie zmiennych warunków pogodowych. To przede wszystkim wysmakowany design, który może fenomenalnie wpłynąć na wizerunek Twojego hotelu. A jakby potraktować meble ogrodowe mniej dosłownie? Podwieszone w hotelowym holu huśtawki będą pięknym i oryginalnym akcentem witającym przybyłych gości, a modułowe zestawy wypoczynkowe to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych mebli, którym nie ustępują w wygodzie.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności