Meble na taras z aluminium

Meble na taras z aluminium

Jeszcze kilka lat temu mało kto przypuszczał, że tarasy na dachach nie będą tylko luksusem zarezerwowanym wyłącznie dla najbogatszych. Moda na tworzenie imponujących aranżacji na dachach domów coraz mocniej zaznacza swoją pozycję na polskim rynku. Ale tego typu tarasy nie są domeną tylko wolnostojących domów. Deweloperzy nowoczesnych apartamentowców dostrzegli siłę i urok nowoczesnego rozwiązania i coraz częściej oferują mieszkania posiadające wyjście na dach. Aby zaaranżować zewnętrzny salon z zapierającym dech w piersiach widokiem nie trzeba wiele. Połową sukcesu są odpowiednie warunki budynku, a kiedy dodamy do nich finezyjne oświetlenie, dodatki roślinne i meble na taras z aluminium wykreujemy luksusową przestrzeń, która wzbogaci nasze życie.

Meble na taras z aluminium podstawą udanej aranżacji

Podniebny taras daje przede wszystkim namiastkę tego, czego brakuje mieszkańcom miast – pola do obcowania z naturą. Przebywanie wśród miejskich ulic otoczonych z każdej strony betonem jest uciążliwe szczególnie latem, kiedy kuszeni słońcem i wysokimi temperaturami nie możemy cieszyć się w pełni urokami rozkosznej aury. Taras na dachu daje możliwość przebywania na świeżym powietrzu, w otoczeniu bujnych roślin i w atmosferze prawdziwego luksusu. Dodatkowo, rysujący się poniżej widok tętniącego życiem miasta, pulsującego kolorami i migającego światłami, napawa niesamowitym spokojem i zachwytem. Celebrowanie lata w takim otoczeniu może stać się codziennym rytuałem, który każdego dnia będzie imponował na nowo. Meble na taras z aluminium pomogą Ci wykreować przestrzeń, która trafnie odpowie na Twoje potrzeby.

Meble na taras z aluminium – relaks pod chmurką

Lekkie leżaki aluminiowe lub finezyjne huśtawki w designerskiej formie będą doskonałym wyposażeniem dla osób, które szczególnie cenią sobie spokój i relaks. Ustawione między dużymi donicami wypełnionymi bujnymi, zielonymi kwiatami pomogą Ci poczuć się jak na wakacjach na łonie natury. W takim otoczeniu zwyczajna lektura albo opalanie z słuchawkami na uszach doprowadzą Cię na wyżyny relaksu i odprężenia.

Dla innych posiadanie tarasu może stać się idealną okazją, aby zerwać z nudą i dać się ponieść zabawie! Podniebny ogród jest idealnym miejsce do urządzania imprez – gwar i muzyka dochodzące z dachu budynku nie dojdą do uszu sąsiadów. Rozkładane stoły tarasowe, połączone z wygodnymi krzesłami lub fotelami, to idealny zestaw na sobotnią imprezę pod gołym niebem. Ciekawy, plażowy efekt uzyskasz, kiedy zrezygnujesz z płyt podłogowych czy drewnianych desek na rzecz żwirowego piasku. Lampki i lampiony dopełnią całej wizji, tworząc intymny, romantyczny klimat.

Wybitne aranżacje z aluminium w roli głównej

Aluminiowe meble to przedmioty inspirujące na wiele sposobów. Nic dziwnego, przecież powstają w oparciu o największe osiągnięcia sztuki współczesnej. Ich niezwykły design to efekt docenienia tego wszystkiego, co najlepsze w historii sztuki XX wieku oraz równoległe zwrócenie się ku trendom, które będą obowiązywać w przyszłości. Dlatego meble aluminiowe doskonale nadają się jako podstawa do awangardowej czy futurystycznej aranżacji tarasowej. Takiej, w której czysta forma i gładki kolor kreują przestrzeń od podstaw.

Aluminiowe meble kierują naszą uwagę ku temu, co stanowi istotę sztuki współczesnej. Ku doskonałości formalnej. Stanowią efekt nawiązania do najlepszych wzorów sztuki konstruktywizmu i minimalizmu. Fantastycznie też prezentują się umieszczone w przestrzeni utrzymanej w klimatach postindustrialnych, która właśnie artyzm i efekt zaskoczenia stawia na pierwszym miejscu. Z drugiej strony jednak meble z aluminium na taras romantyczny czy naturalistyczny wprowadzą motyw kulturowy i dookreślą w ten sposób całość aranżacyjną. Taras stanie się poniekąd formą dialogu pomiędzy naturą a kulturą.

Meble ogrodowe z aluminium na taras klasyczny i awangardowy

Jeśli najlepiej czujemy się w otoczeniu zbudowanym na zasadzie harmonijnego piękna, to meble aluminiowe pomogą nam taką wizję tarasową skomponować. Zwłaszcza gdy uzupełnimy je kolorowymi i miłymi w dotyku poduszkami dekoracyjnymi oraz romantycznymi rekwizytami ozdobnymi. Jeśli zaś chcemy wykreować nasz taras w kierunku totalnej awangardy, to aluminiowy zestaw ogrodowy sam w sobie stanie się największą dekoracją danego miejsca. Nie będzie potrzebował żadnego uzupełnienia. Piękno bowiem tkwi w prostocie i w idealnym pomyśle na rzecz. Aluminiowe fotele, krzesła, stoliki, sofy – tę prawdę potwierdzają, kierując nas w stronę nieskazitelnego piękna. Możemy wokół nich tworzyć najróżniejsze aranżacje, gdyż meble te są stonowane i gładkie. Interesująco zaprezentują się w otwartej przestrzeni tarasowej pozbawionej wszelkich ozdobników. Ale także na tarasie pełnym kolorów i mniejszych form wyglądać będą doskonale.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności