Komplety ogrodowe

Komplety ogrodowe

Niektóre miejsca mają w sobie taki magiczny i zarazem magnetyczny urok, któremu nie sposób się oprzeć. Przebywamy w nich, odnosimy wrażenie, że wszystko jest bardzo nierealne, jakby przyśnione, choć zarazem wyjątkowo rzeczywiste i sensualne. Takich doznań nie można porównać z niczym innym. Przytrafiają się nam jak małe-wielkie cudowności. Stając się prezentami od losu, które z radością przyjmujemy niczym dzieci. Takich miejsc nie tylko warto szukać, ale warto je również samemu tworzyć, co na pewno ułatwią oryginalne komplety ogrodowe.

Komplety ogrodowe

Aluminiowe komplety ogrodowe

Kiedy zastanawiamy się nad tym, jak nieco zaczarować na przykład taras, to ekskluzywne meble na taras, wykonane z aluminium powlekanego proszkowo na pewno nam w tym pomogą. Stworzymy wyjątkowy klimat miejsca od podstaw. Decydując się na meble na taras nowoczesne. Aluminiowe stoliki wyglądające jak kubistyczne zabawki. Starannie wyprofilowane fotele, leżanki czy sofy. Zaskakujące od strony formalnej i użytkowej fotele wiszące.

Komplety ogrodowe

Aluminiowe komplety ogrodowe zaczarują nie tylko taras, ale również oddaloną nieco od domu altankę czy domek grillowy. Idealnie nadają się także do tego, żeby wykorzystywać momentalne walory danego miejsca. Na przykład kwitnącego kasztanowca czy jesiennego sadu pachnącego jabłkami. Możemy je umieścić w dowolnym wręcz fragmencie ogrodu. Tym bardziej, że są bardzo ustawne, wygodne do przenoszenia.

Komplety ogrodowe, które pokochasz

Komplety ogrodowe

Nie można wyobrazić sobie miejsca sprzyjającego niezwykłym doznaniom bez stołu, na którym podamy smakowite potrawy. Praktycznego i eleganckiego. Takiego, który za pomocą drobnostek, jak świeczki i kwiaty, przemienimy w olśniewającą kompozycję koloru. Taką stylową oprawę dla spotkań w ogrodzie stworzy stół Oviedo z szybą hartowaną z powłoką imitującą granit. Szary kolor stołu sprawia, że mebel ten świetnie komponuje się z nowoczesnymi elementami aranżacyjnymi jak beton architektoniczny. Ale równie dobrze wygląda na tle bujnej zieleni.

Komplety ogrodowe idealne na taras

Komplety ogrodowe

Aluminiowy komplet ogrodowy możemy skomponować wedle naszego uznania. Na pewno jego istotnym elementem będą rozkosznie wygodne fotele. Takie, w których rozsiądziemy się na dłużej. Jak w fotelu Merida, który jest nie tylko komfortowy, ale też interesujący od strony wizualnej, za sprawą oryginalnego projektu i wykończenia. Aluminiowe elementy połączono tutaj z teakowymi podłokietnikami, osiągając zaskakująco piękny efekt.

gardenspace.pl
 

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności