Stoły tarasowe

Stoły tarasowe

Lato to najbardziej wyczekiwania pora w ciągu roku. Wraz z ociepleniem aury odczuwamy wzrost energii i chęci do działania. Chętnie opuszczamy cztery ściany i spędzamy jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. W ciepłe wieczory i popołudnia kawiarniane i restauracyjne ogródki przeżywają prawdziwe oblężenie. Przechodnie, kuszeni aromatem świeżo palonej kawy i wizją ochłody przy orzeźwiającym, zmrożonym napoju, chętnie zbaczają z trasy, aby na chwilę podelektować się piękną aurą i widokiem pędzącego, żywego miasta. Ale sam zapach i dobra lokalizacja nie wystarczą, żeby zachęcić klientów do odwiedzenia lokalu. Tym, co ma największy wpływ na zainteresowanie klientów jest wystrój. Estetyczne stoły tarasowe, ozdobione żywymi kwiatami, stylowe i komfortowe fotele i krzesła w spójnej stylistyce i ciekawe dodatki to klucz do sukcesu.

Stoły tarasowe dla Twojego biznesu

Nowoczesne meble z aluminium mogą stać się prawdziwą ozdobą zewnętrznej części restauracji. To właśnie stylowe umeblowanie sprawia, że przestrzeń zyskuje pożądany charakter. Designerskie stoły tarasowe, wykonane z solidnego metalu z powodzeniem łączą wszystko, czego potrzebuje świadomy restaurator – zachwycający wygląd i praktyczny funkcjonalizm. Łącząc małe, zgrabne stoliki z krzesłami o lekkiej, subtelnej konstrukcji, stworzysz urokliwy kącik dla dwóch osób, idealny na romantyczną kolację pod gołym niebem. Stoły tarasowe z rozkładanymi blatami sprawdzą się w przypadku rodzinnych imprez czy większych rezerwacji. Duża powierzchnia stołu oraz wygodne krzesła sprawią, że Twoi goście poczują się naprawdę wyjątkowi i dopieszczeni.

Kto powiedział, że restauracyjny ogródek musi składać się tylko z krzeseł lub foteli? Designerska huśtawka albo wygodny leżak, w połączeniu z małymi stołami tarasowymi o kompaktowej budowie, oczarują wymagających klientów, którzy oprócz wrażeń kulinarnych, szukają również doznań estetycznych.

Stoły tarasowe z metalu – gwarancja niezawodności

Nowoczesne meble na taras  urzekną nie tylko klientów, ale również pracowników. Dzięki lekkiej, aluminiowej konstrukcji zabezpieczenie mebli i przesuwanie ich z miejsca na miejsce nie stanowi żadnego problemu. Ponadto, solidne blaty stołów tarasowych wzmacniane są warstwą szkła hartowanego, dzięki czemu ciepłe talerze i ciężkie naczynia nie uszkodzą ich struktury. 

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności