Meble na patio

Meble na patio

Oszczędność formy i powściągliwość stały się wyznacznikami nowoczesności aranżacji. Minimalizm od kilku sezonów króluje nie tylko we wnętrzach mieszkań, ale również w ogrodach. Surowa, chłodna konwencja z roku na roku coraz silniej zakorzenia się w obowiązujących trendach i ugruntowuje swoją pozycję na piedestale. Jakich elementów nie może zabraknąć w modnym ogrodzie i jakie meble na patio wybrać, aby zewnętrzne przestrzenie zachwycały nieskazitelną estetyką?

Meble na patio – stwórz harmonię kształtów

To, co najbardziej urzeka w minimalistycznych ogrodach, to monochromatyczna czystość i niezmącona harmonia. Wydawać by się mogło, że niemal pedantyczny porządek nie idzie w parze z żywą roślinnością, która jest nieokiełznana i rozrasta się swoim własnym rytmem, nad którym nie sposób zapanować. Wybierając rośliny o zwartej, gęstej strukturze, możesz stworzyć regularne i uporządkowane kompozycje. Eleganckie rabaty bogate w kwiaty o subtelnej kolorystyce będą prezentować się niezwykle elegancko. System jednorodnych chodników, symetrycznie rozłożone drzewka i lampki solarne to sposób na prostą i modną elegancję w ogrodzie. Ukoronowaniem całego dzieła będą meble na patio, których stylistyka harmonijnie dopełni wizji nowoczesnej przestrzeni, która będzie służyła wygodzie i przyjemności gospodarzy. Meble ogrodowe aluminium przypadną do gustu każdemu, kto chce kreatywnie kształtować swoje otoczenie.

Meble na patio – związek techniki i natury

Minimalizm swoje najczystsze oblicze odkrywa w kolekcji mebli wykonanych z aluminium. Jasne kolory, lekkość konstrukcji i nieskomplikowana forma sprawiają, że każdy pojedynczy mebel jest wysmakowanym i dopieszczonym w najmniejszym szczególe dziełem sztuki użytkowej. Oprócz pięknego designu, meble charakteryzują się niezwykłą trwałością i wygodą – dopracowany kształt oraz miękkie poduszki siedziskowe sof i foteli sprawiają, że każda chwila spędzona w towarzystwie mebli jest wypełniona po brzegi błogim komfortem.

Projektantom kolekcji STONE&WOOD udało się dokonać rzeczy niemożliwej – zamknąć w jednej formie delikatność natury i surowość techniki. Metaliczny chłód i prostota kształtów została niebanalnie przełamana akcentami z drewna tekowego, które ociepla projekt. Meble ogrodowe aluminiowe to najlepszy środek do celu, jakim jest wykreowanie zewnętrznych przestrzeni skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb. Kilka prostych elementów pomoże Ci przenieść na taras wszystkie walory przestronnej jadalni, albo prywatną atmosferę salonu – tylko od Ciebie zależy, jaką formę przybierze Twój taras!

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności