Zestaw mebli balkonowych

Zestaw mebli balkonowych

Zestaw mebli balkonowych musi charakteryzować się ustawnością i wielofunkcyjnością, umożliwiając nam dostosowywanie rzeczy do nas samych i do potrzeb chwili. Dlatego warto rozważyć postawienie na dużym balkonie zestawu modułowego, który zapewni nam kilka kombinacji w ramach jednego kompletu mebli. Na mniejszym balkonie można ustawić zgrabny zestaw kawowy, a na tym większym typowy zestaw jadalniany czy salonowy. Obie wersje doskonale zaprezentują się w wydaniu aluminiowym. Meble balkonowe i ogrodowe ogólnie, wykonane z solidnego i efektownego aluminium, to propozycja także do stref zawieszonych wiele metrów nad ziemią, na spektakularne balkony, z których widać cały piękny świat.

Zestaw mebli balkonowych ze stołem VIGO

zestaw mebli balkonowych ze stołem Vigo

Stół do ogrodu to mebel, którego nie można pominąć, organizując jadalnię na świeżym powietrzu. Także na balkonie, poprzez który chcemy otworzyć się w pełni na świat. Szczególnie, gdy ten świat ma w sobie coś niezwykłego do zaoferowania. Podanie obiadu na balkonie, z którego roztacza się widok na góry, pola czy lasy, to zwielokrotniona przyjemność. Żeby ją jeszcze spotęgować, postawmy na balkonie przepiękny stół aluminiowy Vigo. Stanie się on dominantą zestawu mebli balkonowych. Nie tylko spełni wszelkie kryteria użyteczności, ale wyróżni się od strony formalnej. Zestaw mebli balkonowych ze stołem Vigo stanie się wyrazem nowoczesnego wzornictwa. Nieco intrygującego, nieco przekornego, a na pewno stylowego.

Meble ogrodowe PARMA jako zestaw mebli na balkon prywatny i komercyjny

zestaw mebli balkonowych Parma Suns

Perfekcyjny zestaw mebli na balkon a zarazem meble tarasowe, które doskonale urządzą strefę przejściową? Odpowiedzią na te pytania są meble ogrodowe Parma, które sprawdzą się na większym balkonie, na tarasie czy na patio. Doskonale nadają się do umeblowania prywatnego balkonu o większej powierzchni. Poszerzając eleganckie i przytulne wnętrza. Zestaw Parma to także ciekawa propozycja dla biznesu. Na niekonwencjonalnie urządzone, duże balkony biurowe, na których pracownicy i klienci mogą się rozgościć na chwilę lub na dłużej. Balkon umeblowany zestawem Parma stanie się gabinetem na świeżym powietrzu, pracownią lub rodzajem chilloutowej przestrzeni pracy.

Leżanka aluminiowa SEVILLA jako dopełnienie zestawu mebli balkonowych

zestaw mebli balkonowych z leżanką Sevilla

Idealnym dopełnieniem każdego zestawu mebli balkonowych okaże się optymalnie wyprofilowana leżanka Sevilla, która zresztą na mniejszym balkonie może stać się integralnym głównym elementem zestawu mebli ogrodowych. Dwie takie leżanki plus designerski stolik aluminiowy – i oto mamy pomysłowy komplet mebli na mały balkon.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności