Meble balkonowe aluminiowe

Meble balkonowe aluminiowe

Mieszkanie w bloku w środku miasta znacznie ogranicza kontakty z żywą, nieskrępowaną naturą. Jednak czy możliwość delektowania się latem na świeżym powietrzu zarezerwowana jest tylko dla posiadaczy dużego ogrodu? Niekoniecznie! Aby w pełni delektować się ciepłą aurą i  czerpać pełnymi garściami z uroków lata nie musisz wyjeżdżać za miasto. Wszystko, czego potrzebujesz do pełni szczęścia znajduje się bliżej niż myślisz. Przy odrobinie fantazji i kreatywności możesz wyczarować własny, przytulny mini-ogród z widokiem na tętniące życiem miasto. Meble balkonowe aluminiowe, kilka wyrazistych dodatków i chęć do działania to przepis na piękny i stylowy balkon, który stanie się oazą odpoczynku.

Meble balkonowe aluminiowe – podniebny ogród w bieli

Biel jest barwą, która nigdy nie wychodzi z mody. Konotuje pozytywne odczucia, wprowadza do przestrzeni łagodny wydźwięk i nieskazitelną elegancję. Ciekawym pomysłem jest stworzenie monochromatycznej kompozycji o dominującym udziale właśnie tej barwy. Balustrady pomalowane na biało i bardzo jasna, drewniana podłoga staną się świetną podstawą do stworzenia eleganckiej kompozycji. Meble tarasowe wykonane z jasnego, chłodnego aluminium będą wyposażeniem, które nie tylko podkreśli elegancję balkonu, ale również wprowadzi do zewnętrznej przestrzeni praktyczną funkcjonalność. Co więcej, stoły tarasowe i krzesła z tego tworzywa są niezwykle lekkie, dzięki czemu w każdej chwili możesz bez problemu przenieść je do mieszkania. Kiedy balkon nabierze kształtów, możesz zająć się dodatkami – białe poduszki, świece, duże, masywne donice i skrzynki w bieli sprawdzą się doskonale. Żywa, zielona roślinność będzie pięknie kontrastować z jednolitą kompozycją.

Meble balkonowe aluminiowe dla małej przestrzeni

Stylowa aranżacja małych balkonów to pole do popisu dla kreatywności. Nowoczesne meble balkonowe aluminiowe to coś więcej, niż tylko stoły i krzesła. Z małego metrażu balkonu wyciśniesz maksimum możliwości, kiedy zamiast stołu i krzeseł, wyposażysz go w designerską huśtawkę powieszoną na suficie. Wysmakowana forma i duża, miękka poducha sprawią, że każdy ciepły dzień będzie wypełniony błogim relaksem i odprężeniem, jakie zapewnia delikatne kołysanie i bujanie. Cenne miejsce zaoszczędzisz, kiedy kwiaty w doniczkach wymienisz na naścienną kompozycję wertykalną – zielona ściana sprawi wrażenie, jakbyś przebywał wgłębi prawdziwego ogrodu!

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności