Meble zewnętrzne

Meble zewnętrzne

Mimo tego, że pogoda nie rozpieszcza i ogrody zapadły obecnie w sen zimowy, warto umilić sobie czas oczekiwania do wiosny. Jakie meble zewnętrzne będą królować na naszych podwórkach w nadchodzącym sezonie? Co warto mieć w swoim ogrodzie, aby stał się luksusowym i inspirującym zakątkiem sprzyjającym wartościowemu odpoczynkowi? Nie daj się zimie i zacznij przygotowania do lata już dzisiaj!

Stylowe meble zewnętrzne – co będzie modne?

Designerzy tworzący luksusowe kolekcje dedykowane zewnętrznym przestrzeniom rezygnują z bogato zdobionych konstrukcji, redukują ilość ornamentów, falistych linii i wymyślnych form. Dekoracyjność nowoczesnych mebli zewnętrznych wyrażona jest w prostocie kształtów. Minimalizm, który jakiś czas temu szturmem zdominował niemal wszystkie dziedziny naszego życia, po raz kolejny zostawia konkurentów daleko w tyle.

Tworzywo ma znaczenie!

Sklepy z wyposażeniem ogrodów i tarasów oferują produkty wykonane z najróżniejszych materiałów. Jedną z najciekawszych propozycji są meble zewnętrzne wykonane z metalu. Jeśli meble metalowe kojarzą Ci się z ciężkimi krzesłami i stołami z kutego żeliwa, musimy wyprowadzić Cię z błędu. Dzisiejszy design zdecydowanie odsuwa na bok masywne i ciężkie materiały, robiąc miejsce dla lekkich i nowoczesnych zamienników. Szukając eleganckich, odpornych i modnych mebli, szczególną uwagę warto zwrócić na modele z wysokogatunkowego aluminium. Antykorozyjny metal o chłodnym odcieniu harmonijnie współgra z bryłami nowoczesnych budynków oraz ciekawie przełamuje naturalne, rustykalne kompozycje.  Aby niebanalnie i efektownie zaadaptować przydomową strefę, nie trzeba wiele - stół do ogrodu i lekkie krzesła z aluminium będą pięknie przełamywać bogactwo kolorów i form roślin, tworząc z zielenią stonowaną i nieoczywistą całość.

Meble zewnętrzne na każdą pogodę

Zimowa aura nie musi być przeszkodą, przez którą konieczne będzie wstrzymanie się z zakupem mebli ogrodowych do wiosny. Wysokiej klasy wyposażenie outdoorowe wykonane z aluminium nie niszczeje pod wpływem długotrwałego kontaktu z deszczem, śniegiem czy ostrym słońcem. Krzesła, kanapy i stoliki ogrodowe wykonane w całości z wysokogatunkowego aluminium są w pełni odporne na działanie zmiennych czynników pogodowych. Co więcej, ulubione meble mogą przezimować na zewnątrz bez wcześniejszej impregnacji oraz bez konieczności stosowania specjalnych zabezpieczeń.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności