Pergola tarasowa metalowa – skuteczny sposób na cień

Pergola tarasowa metalowa – skuteczny sposób na cień

Nie musimy wyjeżdżać daleko poza miasto, aby cieszyć się latem i wspaniałą aurą – własny taras uzupełniony o elementy takie jak pergola tarasowa metalowa i wygodne meble sprawi, że chętniej będziemy spędzać czas blisko domu. Jak skonstruowana jest pergola tarasowa metalowa? Czy jej konstrukcja oprze się zmiennym warunkom atmosferycznym? Jakie dodatki proponują nam producenci?

Pergola tarasowa metalowa PERARA

Funkcjonalna i zaprojektowana z dbałością o najmniejsze detale pergola PERARA urzeczywistni nasze marzenia o lecie blisko natury. Pergola tarasowa tego typu nie tylko podniesie nasz komfort wypoczynku, ale również skutecznie zmieni estetykę otoczenia na lepsze. Tak stworzony taras z salonu będzie zapraszał do spędzania ciepłych, letnich dni bliżej słońca.

pergola tarasowa metalowa Perara

Jak skonstruowana jest pergola tarasowa metalowa PERARA? Projektanci postawili na trwałe materiały, nowoczesne wzornictwo oraz wysoką użyteczność. Konstrukcję tworzą elementy aluminiowe o długiej żywotności. Poprzez malowanie proszkowe możliwe stało się zabezpieczenie konstrukcji przed wilgocią, korozją, odkształcaniem. Dodatkowo zastosowanie aluminium sprawiło, że montaż szkieletu pergoli nie sprawia żadnych problemów. Pergola tarasowa posiada zintegrowane rynny, które poprzez nogi konstrukcji odprowadzają wodę deszczową poza obręb miejsca wypoczynkowego. Dach pergoli wykonany jest z ruchomych listew – poprzez ich regulację decydujemy o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. W czasie upalnych dni dach pergoli może być całkowicie zamknięty, przez co zagwarantujemy sobie komfortowy cień. Dach zaprojektowany jest w taki sposób, aby jego maksymalne obciążenie wynosiło 80kg/m2.

Pergola tarasowa metalowa MARANZA

Nowoczesne zadaszenie MARANZA to odpowiedź na rosnące oczekiwania i potrzeby klientów – przekonują projektanci i producenci. Dzięki zastosowaniu trwałych materiałów i funkcjonalnych dodatków jest to niezwykle popularna pergola - zadaszenie tego typu skutecznie ochroni nas zarówno przed słońcem, jak i niespodziewanym deszczem.

pergola tarasowa metalowa Maranza

Wypoczynek w otoczeniu zieleni i blisko słońca to najlepsza opcja na upalne lato. Własny taras czy ogród warto wyposażyć w pergolę metalową, która zadba o nasz komfort i znacząco podniesie estetykę otoczenia. Pergola tarasowa metalowa MARANZA to produkt wykonany z olbrzymią precyzją: zaskakują detale oraz dodatki. Konstrukcja wykonana jest z aluminiowych, łączonych modułowo elementów malowanych proszkowo. Dzięki zastosowaniu takiej technologii metal jest zabezpieczony przed korozją. Zintegrowana rynna dachowa pozwala na odprowadzanie wody po nogach konstrukcji poza obręb pergoli. Uwagę zwraca dach wykonany z uchylnych listew górnych – listwy obracają się wokół własnej osi, a my sami możemy decydować o ich pozycji oraz o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. W czasie silnych upałów dach może być zamknięty całkowicie – struktura ta nie nagrzewa się, więc w cieniu pergoli panuje przyjemny chłód. Konstrukcja MARANZA dostępna jest w trzech rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dopasujemy produkt do naszych potrzeb. Por pergolą ustawmy wybrane przez nas meble wypoczynkowe lub komplet kawowy.

Pergola tarasowa metalowa MARANZA z praktyczną roletą frontową

Jak sprawić, aby nasza pergola tarasowa metalowa była jeszcze bardziej funkcjonalna? Okazuje się, że do wyboru mamy wiele interesujących dodatków. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się dzisiaj roletę frontową MARANZA.

pergola tarasowa metalowa Maranza z roletą

Roleta frontowa MARANZA wykonana jest ze specjalnej tkaniny, która jest trudno zapalna, zabezpieczona przed pleśnią, trwała zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej przędzy w ręce klienta trafia produkt o wysokiej odporności na uszkodzenia oraz estetyce – roleta nie przeciera się, jest zabezpieczona przed mechaceniem. Nawet po wielu latach użytkowania roleta frontowa zachowa wspaniały, żywy kolor. Zadaniem rolet frontowych jest przede wszystkim chronienie nas przed promieniami słońca, ale również przed spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Dzięki roletom frontowym MARANZA zachowamy większy komfort i prywatność podczas wypoczynku w ogrodzie.

Pergola tarasowa metalowa MARANZA ze ścianką boczną – Twoja prywatna oaza

Ażurowe ścianki boczne MARANZA są jednymi z najchętniej wybieranych wśród dodatków do pergoli – przekonują projektanci i producenci. Trudno się dziwić: ten element nie tylko pozwoli nam na odpoczynek w cieniu, ale również zagwarantuje nam większą prywatność i wygodę.

pergola tarasowa metalowa Maranza z ażurową ścianką

Ścianka boczna MARANZA wykonana jest z ruchomych lameli – możemy decydować o ich ułożeniu oraz o tym, jak wiele światła bocznego wpada pod pergolę. Lamele wykonane są z trwałego aluminium malowanego proszkowo co oznacza, że są zabezpieczone przed działaniem wilgoci oraz korozją. Ścianka boczna MARANZA poprawi komfort wypoczynku i sprawi, że otoczenie stanie się bardziej przytulne.

Pergola tarasowa metalowa – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności