Meble ogrodowe nowoczesne

Meble ogrodowe nowoczesne

Nowoczesne przedmioty nie powstają w próżni. Przechowują w sobie efekty poszukiwań twórców różnych epok. Zapisana jest w nich w nieoczywisty sposób historia sztuki i artystycznych transformacji. Także meble ogrodowe nowoczesne to przykład rzeczy, które nawiązują do artyzmu i różnych jego realizacji. Nowoczesny design przecież czerpie z historii sztuki dwudziestowiecznej. Opiera się na założeniach sztuki współczesnej.

Minimalizm, konstruktywizm, abstrakcjonizm

O meblach ogrodowych czy meblach w ogóle należy myśleć szerzej niż o przedmiotach codziennego użytku. Inspiracje płyną przecież zewsząd. Także z malarstwa czy rzeźby. Pod tym kątem należy patrzeć na nowoczesne meble ogrodowe – jako na efekt pewnych przemian, które dokonują się w sztuce.

Minimalizm, konstruktywizm i abstrakcjonizm – te wszystkie kierunki i nurty w sztuce XX wieku wpłynęły także na nowoczesny design mebli ogrodowych. Uproszczenie i geometryzacja. Redukcja ozdobności. Pokazanie czystego konstruktu i jego rzeczywistego piękna. To minimalizm oraz konstruktywizm. Formy, które mówią same za siebie

Dążenie do sprowadzenia różnorodności do prostych figur, prostokątów i kwadratów, podzielonych wyrazistymi liniami pionowymi i poziomymi. Abstrakcjonizm w wydaniu geometrycznym. To wszystko widać w nowoczesnych meblach ogrodowych. Wystarczy tylko przyjrzeć się uważnie i porównać awangardowe krzesła czy stoły ze sztuką, z malarstwem, architekturą czy rzeźbą.

Meble ogrodowe nowoczesne w aluminiowej realizacji

Zumm proponuje nam nowoczesne meble ogrodowe, które zachwycają swoim designem. Twórcze wykorzystanie aluminium doprowadziło do stworzenia przedmiotów charakteryzujących się artystyczną linią. W ten właśnie sposób, w odniesieniu do sztuki współczesnej, powstają ekskluzywne meble ogrodowe.

Formy, które mówią same za siebie

Meble Zumm przemawiają swoją formą. To ona jest tutaj podstawą całego przedmiotu. Stanowią przykład atrakcyjnego wykorzystania aluminium. Piękny przedmiot nie potrzebuje dodatków i ornamentów. Wręcz przeciwnie – prezentuje się jako czysta forma, które nie wymaga żadnych ozdobników.

Dlatego właśnie meble Zumm są tak idealne do ogrodu. Pozwalają przemówić samej naturze. Nie starają się nad nią dominować. Ale tworzą doskonałe kompozycje z roślinami, z motywami wodnymi, z kamieniem naturalnym. Nowoczesność to zgoda pośród różnorodności.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności