Zestaw ogrodowy: stół i krzesła

Zestaw ogrodowy: stół i krzesła

Szukasz sposobu, aby tchnąć życie w nudny ogród? Klasyczny zestaw ogrodowy stół i krzesła ustawiony na tarasie pozwoli Ci codziennie w pełni cieszyć się latem. Czym kierować się podczas zakupu idealnego kompletu? Jaki model sprawdzi się na Twojej posesji najlepiej? Sprawdź!

Zestaw ogrodowy: stół i krzesła

Idealny zestaw ogrodowy? Stół i krzesła wykonane z aluminium!

Deszcz, poranne przymrozki, mokre liście spadające z drzew, promieniowanie UV… Meble ogrodowe codziennie muszą mierzyć się z czynnikami, które mogą osłabiać ich strukturę. Jeśli chcesz mieć pewność, że zestaw ogrodowy stół i krzesła będzie umilać letnie popołudnia znacznie dłużej, niż przez kilka sezonów, zainwestuj w meble zbudowane z materiałów o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne. Jakie tworzywo sprawdzi się w wymagającym, zewnętrznym środowisku? Oczywiście aluminium! Komplety ogrodowe zbudowane z lekkiego, antykorozyjnego metalu za nic mają sobie pogodowe niedogodności. Aluminiowa powierzchnia zachowuje swoją nieskazitelną strukturę przez wiele lat, pomimo braku stosowania zabezpieczeń i impregnacji.

Zestaw ogrodowy: stół i krzesła

Jadalniany zestaw ogrodowy – stół i krzesła na duży taras

Grillowanie na świeżym powietrzu to nie tylko sposób na urozmaicenie letniego menu o lekkie, aromatyczne dania, ale również okazja do spotkania z przyjaciółmi! Aby stworzyć tuż za progiem domu centrum letniej rozrywki, wystarczy ustawić na tarasowych deskach duży stół TOLEDO i krzesła ALICANTE. Niech nie zwiedzie Cię subtelna forma mebla - rozkładany, wzmacniany blat ugości nawet dużą grupę gości i poradzi sobie z ciężkimi, nagrzanymi naczyniami.

Zestaw ogrodowy na balkon – stół  VIGO i krzesła ALICANTE

Zestaw ogrodowy: stół i krzesła

Dla osób mieszkających w blokach namiastką ogrodu są balkony. Udowadniamy, że nawet niewielki balkon może stać się urzekającym, zielonym zakątkiem, który stanie się Twoją odskocznią od szarej codzienności! Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na odpoczynek po pracy, niż rozgoszczenie się w ramionach wygodnego, doskonale wyprofilowanego fotela i delektowanie się widokiem słońca chowającego się wieczorem za miejską zabudową?

Oczekiwaniom osób, które chcą ciekawie i praktycznie zagospodarować niewielki balkon, sprostają zgrabne komplety składające się ze stołu VIGO i dwóch krzeseł ALICANTE. Nie musisz martwić się o to, że meble nie zmieszczą się w ciasnej piwnicy czy garażu w okresie jesienno-zimowym. Komplet mebli aluminiowych może bez najmniejszej szkody spędzić na zewnątrz całą zimę!

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności