Inspiracje ogrodowe 2021 – wybieramy meble i dodatki

Inspiracje ogrodowe 2021 – wybieramy meble i dodatki

Wypoczynek w ogrodzie to najlepszy sposób na relaks – jakie inspiracje ogrodowe 2021 wykorzystać, aby przestrzeń ta zachwycała i zachęcała do spędzania w niej czasu?

Bliskość zieleni i świeże powietrze to doskonałe warunki na regenerację. Wykorzystując przydomowy taras czy ogród możemy stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Warto pamiętać, że taras czy ogród możemy wykorzystywać na wiele sposobów: może się ona zmieniać zgodnie z naszymi potrzebami. Jakie inspiracje ogrodowe 2021 wybrać, by cieszyć się latem? Co proponują nam topowi produenci?

Inspiracje ogrodowe 2021 – funkcjonalna kolekcja mebli GRADO

inspiracje ogrodowe 2021 - meble Grado

Chcąc podawać posiłki w ogrodzie czy na tarasie nie ma lepszej propozycji niż rozbudowana kolekcja GRADO. Meble te zachwycą designem oraz detalami, a sama konstrukcja mebli pozwoli na podniesienie estetyki otoczenia miejsca wypoczynkowego. Kolekcja GRADO składa się z czterech elementów: dużego stołu ogrodowego, trzyosobowej kanapy, wygodnego fotela oraz ławki. Taki zestaw pozwoli na stworzenie wygodnego miejsca do podawania posiłków i wspólnego spędzania czasu. Nowoczesne meble ogrodowe GRADO zaskoczą wysoką jakością wykonania: stelaże stworzone zostały z lekkich profili aluminiowych malowanych proszkowo, wierzch wypełniają wygodne i miękkie poduszki. Kolekcja GRADO idealnie wpisuje się w najnowsze trendy i inspiracje ogrodowe 2021 pozwalając nam na funkcjonalne urządzenie przestrzeni wypoczynkowej. Uzupełnieniem kolekcji może być nowoczesny parasol ogrodowy, którego szeroka czasza pozwoli na skuteczną ochronę przed słońcem.

Inspiracje ogrodowe 2021 z dalekiej Azji – kolekcja BALI

Szukając inspiracji na nietuzinkową przestrzeń wypoczynkową nie sposób przeoczyć luksusowe meble na taras BALI. Podczas tworzenia tej kolekcji projektanci inspirowali się sztuką dalekiej Azji, wykorzystując naturalne tworzywa, jak również oryginalny design. Zastosowanie egzotycznego drewna eukaliptusowego to tylko jedno z wielu ciekawych rozwiązań zastosowanych w tym komplecie. Czym jeszcze zaskoczyli nas projektanci?

inspiracje ogrodowe 2021 - meble Bali

Meble ogrodowe BALI to kwintesencja nietuzinkowego wzornictwa, które wpisuje się w inspiracje ogrodowe 2021: projektanci wykorzystali lekkie, aluminiowe stelaże i przykryli je miękkimi poduszkami wypełnionymi pianką tapicerską. Meble zabezpieczono przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi: wilgocią, osiadaniem czy wnikaniem brudu i promieniowaniem UV. Uwagę zwraca wypełnienie podłokietników – zastosowano tu nierozciągliwą linę dopasowaną kolorystycznie.   Kolekcja BALI to meble modułowe – w zestawie znajduje się kilka elementów, które w zależności od potrzeb możemy wykorzystywać oddzielnie lub łączyć ze sobą tworząc obszerną sofę narożną. Uzupełnieniem kolekcji jest niski i szeroki stolik kawowy, którego blat wykonano z tworzywa imitującego naturalny kamień.

Leżanka CORDOBA – oryginalne inspiracje ogrodowe 2021

Przydomowa strefa wypoczynkowa może zostać zaaranżowania tak, jak tylko tego chcemy – widać to wyraźnie w inspiracjach ogrodowych 2021. Szukając oryginalnych mebli ogrodowych warto wykorzystać leżanki – są one gwarancją wypoczynku na najwyższym poziomie!

inspiracje ogrodowe 2021 - leżanka Cordoba

Leżanka ogrodowa CORDOBA jest meblem wysoce praktycznym – jej budowa sprawia, że samodzielnie możemy decydować o jej ustawieniu. Regulowany zagłówek może być dostosowywany do aktualnych potrzeb, a o wygodę zadbają podłokietniki wykończone naturalnym drewnem. Stelaż leżanki wykonano z lekkiego aluminium malowanego proszkowo – materiał ten nie odkształca się i nie jest podatny na działanie wilgoci. Wypełnienie tworzy gęsta, syntetyczna siatka. Lekka konstrukcja mebla pozwala na jego bezproblemowe przenoszenie z miejsca na miejsca.

Pergola PERARA – inspiracje ogrodowe na 2021 rok

Odpowiednio zaaranżowany taras to nie tylko wygodne meble – warto także zadbać o funkcjonalne zadaszenie, które zapewni nam komfortowy cień w najbardziej upalne dni. Pergola tarasowa to produkt, który świetnie wpisuje się w najnowsze trendy i inspiracje ogrodowe 2021!

inspiracje ogrodowe 2021 - pergola Perara

Pergola tarasowa PERARA to produkt najwyższej klasy – wznoszona jest ona modułowo z elementów aluminiowych malowanych proszkowo, posiada zintegrowaną rynnę dachową. Uwagę przyciąga jej dach wykonany z uchylnych listew aluminiowych. W zależności od naszych potrzeb możemy regulować ich ustawienie, wpuszczając lub ograniczając ilość promieni słonecznych w miejscu wypoczynkowym. Dach pergoli w pozycji całkowicie zamkniętej sprawia, że konstrukcja ochroni nas zarówno przed słońcem… jak i przed deszczem!

inspiracje ogrodowe 2021 - nowoczesna pergola Perara

Konstrukcja pergoli PERERA zachwyci nas detalami i trwałością: jej maksymalne obciążenie może wynosić nawet do 80 kg/m2. Użytkownicy chwalą również jej wygląd: wysoka estetyka sprawia, że pergola pozytywnie wpływa na wygląd miejsca wypoczynkowego.

Inspiracje ogrodowe 2021 – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności