Meble do ogrodu zimowego – zaprojektuj całoroczną przestrzeń wypoczynkową!

Meble do ogrodu zimowego – zaprojektuj całoroczną przestrzeń wypoczynkową!

Ogród zimowy to idea coraz częściej realizowana przez posiadaczy domów jednorodzinnych – meble do ogrodu zimowego znajdziemy bez trudu, a przestrzeń taka pozwoli nam na odpoczynek w doskonałych warunkach przez cały rok, blisko natury. Jakie meble wypoczynkowe wybrać do tego wyjątkowego miejsca?

Meble do ogrodu zimowego CORIA

Nowoczesny ogród zimowy to miejsce, gdzie możemy zarówno relaksować się z książką w ręce, jak i odpoczywać w gronie najbliższych. Wybierając modułowe meble do ogrodu zimowego możemy zmieniać to miejsce zgodnie z potrzebami. Wśród najchętniej wybieranych mebli modułowych warto wymienić kolekcję CORIA.

meble do ogrodu zimowego Coria

Nowoczesne meble do ogrodu zimowego CORIA to propozycja, która całkowicie odmieni przestrzeń. Kolekcja ta zaprojektowana jest zgodnie z najnowszymi trendami: zastosowano w jej przypadku trwałe materiały, ciekawą kolorystykę, wybrano oryginalny projekt. Kolekcja CORIA składa się z kilku elementów, w tym dwóch sof trzyosobowych, które możemy wykorzystywać oddzielnie lub też łączyć ze sobą przy pomocy złączek. Stelaże sof wykonane są z lekkich profili aluminiowych malowanych proszkowo, które zabezpieczone są przed działaniem wilgoci, ścieraniem, korozją. O wygodę użytkowników zadbają miękkie poduszki i siedziska wypełnione pianką tapicerską. Atutem jest wykorzystanie tkaniny o hydrofobowej strukturze, którą tapicerowane są siedziska i poduszki. Komplet uzupełnia niski stolik kawowy, którego blat wykonano z naturalnego drewna tekowego, zabezpieczonego przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Taki wypoczynek ogrodowy będzie zachwycał nas każdego dnia i pozwoli przedłużyć lato!

Egzotyczna kolekcja BALI – idealne meble do ogrodu zimowego

Zaprojektowanie przestrzeni zamkniętego tarasu czy ogrodu zimowego jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Szukając oryginalnych inspiracji wybierzmy meble do ogrodu zimowego BALI. Jest to nowoczesny wypoczynek na taras, który łączy nie tylko wspaniały design, ale i ciekawe tworzywa i materiały.

meble do ogrodu zimowego Bali

Ogród zimowy to idealne miejsce wypoczynkowe – warto zadbać, aby znalazły się tu wygodne meble, ulubione kwiaty, dodatki dekoracyjne. Wybierając meble do ogrodu zimowego pamiętajmy o tym, aby były trwałe i zabezpieczone przed wilgocią. Meble ogrodowe BALI doskonale wpisują się w te oczekiwania: kolekcja ta składa się z dwóch obszernych sof, każda z nich oparta jest na stabilnym stelażu z naturalnego drewna eukaliptusowego. Jasny kolor drewna wspaniale komponuje się z ciemniejszym kolorem materiałów obiciowych poduszek i siedzisk. Uwagę zwraca również wypełnienie oparć oraz podłokietników – projektanci wykorzystali tu grubą linę polipropylenową, która nie wchłania brudu, nie rozciąga się, nie jest podatna na wilgoć. Uzupełnieniem dla sof jest obszerny stolik kawowy, którego blat wykonano z materiału imitującego naturalny kamień. Prezentowany nowoczesny zestaw ogrodowy zachęci nas do tego, aby spędzać więcej czasu bliżej natury i umożliwi ciekawe zaaranżowanie przestrzeni ogrodu czy tarasu zimowego.

Nowoczesne meble do ogrodu zimowego ARONA

Komplety modułowe to bez wątpienia jedne z najchętniej kupowanych dzisiaj mebli do ogrodu. Chcąc stworzyć ciekawy ogród zimowy warto skorzystać z tego typu rozwiązań. Dzięki kolekcji ARONA będziemy mogli zmieniać wygląd i estetykę otoczenia ogrodu zimowego zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami. Czym meble ARONA różnią się od innych kolekcji?

meble do ogrodu zimowego Arona

Ogród zimowy to wspaniały fragment domu, który pozwoli być nam bliżej natury kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Meble do ogrodu zimowego ARONA to kolekcja modułowa, składająca się z sześciu wygodnych foteli – mogą być one wykorzystywane osobno lub też łączone przy pomocy niewielkich złączek. Fotele posiadają lekkie, aluminiowe konstrukcje – dzięki zastosowaniu tego materiału możemy mieć pewność, że mebel możemy podnosić bez większego trudu. Malowanie proszkowe zabezpiecza fotele przed działaniem wilgoci i korozji. Fotele uzupełniono eleganckimi poduszkami siedziskami, ich wnętrza wypełnia miękka pianka, która nawet pod wielu latach użytkowania nie odkształca się. Dopełnieniem kolekcji jest stolik kawowy, nieco wyższy od klasycznych stolików oferowanych na rynku. Całość doskonale sprawdzi się w przestrzeniach, gdzie zapraszać będziemy naszych bliskich czy znajomych.

Meble LUGO – ogród zimowy jako przedłużenie salonu

Kolekcja LUGO to idealne rozwiązanie, kiedy pragniemy zaaranżować nasz ogród zimowy w sposób funkcjonalny. Nowoczesny design oraz trwałe materiały to tylko niektóre z wielu zalet tego kompletu!

meble do ogrodu zimowego Lugo

Meble do ogrodu LUGO wyróżnia minimalizm – proste linie połączono tu ze stonowanymi kolorami. Projektanci wykorzystali lekkie aluminium do stworzenia stelaży elementów kolekcji, a poprzez malowanie proszkowe możliwe było zabezpieczenie konstrukcji przed wilgocią. Niewielkie złączki pozwalają na łączenie elementów zestawu i tworzenie obszernej sofy narożnej. Uwagę zwracają zdobienia podłokietników w formie wstawek z naturalnego drewna.

Meble do ogrodu zimowego – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden Space sp. z o.o. sp.k.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2021 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności