Zestaw ogrodowy BALI II

Sprawdź cenę


Ogród może stać się letnim centrum relaksu – wystarczy wybrać odpowiedni zestaw wypoczynkowy i cieszyć się bliskością natury. Egzotyczne piękno kompletu BALI II zachwyca i sprawia, że nawet najzwyklejszy ogród czy taras zmienimy w wyjątkową przestrzeń wypoczynkową, którą pokochają wszyscy domownicy.

Naturalne piękno kompletu BALI II

Zestaw grodowy BALI II to funkcjonalna sofa narożna, której elementy można rozkładać w razie potrzeby, stale tworząc nowe, fascynujące kompozycje. BALI II to zestaw modułowy, idealnie wpisujący się w najnowsze trendy – wybierając takie meble możemy zmieniać wygląd tarasu czy ogrodu bez naj mniejszego trudu, dopasowując go do aktualnych potrzeb.Stelaż mebli ogrodowych BALI II wykonano z twardego drewna eukaliptusowego, odpowiednio zabezpieczonego przed wilgocią czy promieniowaniem UV. Naturalna struktura drewna wspaniale komponuje się z ciemniejszymi elementami tapicerowanymi z przędzy olefinowej. Na stelażach ułożono wygodne siedziska i oparcia, których wnętrze wypełnia elastyczna pianka tapicerska. Uwagę przyciągają interesujące wykończenia z liny polipropylenowej. Zastosowanie takiego tworzywa pozwoliło w prosty sposób ozdobić mebel i nadać mu optycznej lekkości. Wykorzystanie trwałych materiałów przy tworzeniu tego kompletu jest gwarancją, że będzie on cieszył nasze oczy przez wiele lat.

Stwórz wyjątkową przestrzeń wypoczynkową

Aby móc cieszyć się pięknem letnich dni w pełni komplet BALI II uzupełniono o niski stolik kawowy oparty na ramie z drewna eukaliptusowego. Blat wykonano z materiału imitującego naturalny kamień.

Wymiary:

  •  Sofa dwuosobowa lewa (144,5x74,5x89cm) - 1 szt.
  •  Sofa dwuosobowa prawa (144,5x74,5x89cm) - 1 szt.
  •  Narożnik (74,5x74,5x89cm) - 1 szt
  •  Stolik (140x80x36,5cm) - 1 szt.
  •  El. środkowy (70x74,5x89cm) - 1 szt.

Sprawdź cenę

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności