Meble balkonowe

Meble balkonowe

Znaczna cześć z nas nie przywiązuje zbyt dużej wagi do aranżacji swojego balkonu. Rola zewnętrznej części mieszkania często ogranicza się do składziku na rowery  i inne akcesoria albo zewnętrznej suszarni na pranie. A przecież nawet w niewielkim balkonie tkwi ogromny potencjał! Udowadniamy, że mimo niewielkiej powierzchni, balkon może stać się godnym następcą ogrodu z prawdziwego zdarzenia i być dla domowników źródłem wartościowego relaksu. Wzbogać swoją przestrzeń o niebanalne meble balkonowe i przekonaj się, że lato i jesień w mieście również może mieć piękne oblicze!

Meble balkonowe – nie tylko stoły i krzesła

Przyglądając się balkonom na osiedlach, nie sposób oprzeć się wrażeniu, że podstawę aranżacji balkonów stanowią małe, składane krzesła i niewielkie stoliki. Czas zerwać z nudą i tchnąć życie w zewnętrzną strefę!

Na zdjęciu metalowe meble ogrodowe

Pierwszą propozycją, która pozwoli czerpać przyjemność z ciepłych promieni słonecznych i długich wieczorów, jest huśtawka wykonana z lekkiego aluminium. Duże, głębokie siedzisko wypełnione po brzegi rozkosznie miękką poduszką komfortowo Cię otuli, zapewniając spokój i nieprawdopodobny komfort. Delikatne bujanie przypadnie do gustu nie tylko dorosłym, ale również dzieciom, które chętnie zamienią grę na komputerze na chwilę zabawy na świeżym powietrzu.

Metalowe meble ogrodowe nie mają sobie równych wśród asortymentu, jaki oferują sklepy z wyposażeniem outdoorowym. Kolejnym ciekawym modelem, który idealnie sprawdzi się na balkonie, są zgrabne leżaki z aluminium. Modele z regulowaną wysokością oparcia pozwolą na chwilę oderwać się od rzeczywistości z ulubioną książką lub złapać trochę koloru podczas godzinki leżenia na słońcu.

Na zdjęciu stoliki tarasowe

Meble balkonowe na każdą pogodę

Powszechną przeszkodą, która uniemożliwia posiadaczom małych mieszkań kupno mebli na balkon, jest problem z przechowywaniem mebli poza sezonem. Wybór mebli wykonanych z odpornego aluminium eliminuje ten problem. Stoliki tarasowe, krzesła, huśtawki i inne elementy wykonane z powlekanego proszkowo, antykorozyjnego metalu mogą spędzić na balkonie całą zimę. Możesz mieć pewność, że deszcz, śnieg, mróz, intensywny upał i promieniowanie UV nie wpłyną negatywnie na kondycję mebli. Powierzchnia wysokiej klasy mebli aluminiowych nie pęka, nie pokrywa się rdzą ani nie matowieje, mimo braku impregnacji i zabiegów pielęgnacyjnych.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności