Stoliki tarasowe

Stoliki tarasowe

Nowoczesny taras coraz bardziej przypomina ekskluzywny salon, stylową bawialnię, wytworną jadalnię. To miejsce przejściowe pomiędzy eleganckim wnętrzami a wypielęgnowanym ogrodem, który sam w sobie często prezentuje wyszukane jakości estetyczne. Kreujemy świadomie nie tylko pomieszczenia, ale także zewnętrzność, a taras stanowi takie połączenie tych dwóch światów. Jak sprawić, by stał się on jeszcze bardziej atrakcyjny i wyszukany? Odpowiedzią na tarasową elegancję są m.in. aluminiowe stoliki tarasowe oraz stoły. Przedmioty, które przenoszą cząstkę salonowej wytworności prosto na nasz taras, sąsiadujący z niezwykłym ogrodem.

Stoliki tarasowe i stoły tworzą zaproszenie

Nic nie integruje tak bardzo jak wspólne jedzenie posiłków. Nie tylko tych odświętnych i niecodziennych, przygotowywanych z okazji urodzin czy rocznic. Także codzienne spotkania przy stole łączą rodzinę jak nic innego na świecie. Stanowią okazję do rozmowy, do autentycznego pobycia ze sobą choć na chwilę. To ważne – znaleźć taki czas – zwłaszcza w dzisiejszej rzeczywistości, w której wciąż za czymś gonimy i czegoś poszukujemy.

Na zdjęciu zestawy ogrodowe

Ten rytuał jedzenia wspólnych posiłków trzeba pielęgnować. A jeszcze lepiej go uatrakcyjnić i przenieść na taras, który od wczesnej wiosny do późnej jesieni może stać się miejscem rodzinnych spotkań podczas pysznego obiadu domowego lub podczas pomysłowego podwieczorku. Żeby takie spotkania były możliwe trzeba je zrealizować od strony praktycznej. Przydadzą się na pewno komfortowe zestawy ogrodowe.

Najistotniejszy będzie stół tarasowy –  przedmiot, bez którego nie sposób sobie wyobrazić tarasowego obiadu, romantycznej kolacji we dwoje czy urodzinowego przyjęcia w gronie przyjaciół. Natomiast podczas niedzielnego śniadania na tarasie przyda się stolik tarasowy, który wykorzystamy także podczas przerwy na kawę, wypitą w samotności na świeżym powietrzu.

Podano do stołu na tarasie!

Żeby nasze spotkania na tarasie sprawiały wszystkim stuprocentową przyjemność, musimy pamiętać o wygodzie wszystkich domowników i gości. Wybierzmy więc nowoczesne meble ogrodowe, które pozwolą nam na długie godziny rozsiąść się na rozkosznie urządzonym tarasie, w otoczeniu kojącej natury i tego całego jej bogactwa kolorów, dźwięków, zapachów. Zaprośmy więc wszystkich do stołu w inny niż dotychczas sposób!

Na zdjęciu nowoczesne meble ogrodowe

Inspirujące życie tarasowe

Zaserwujmy dania inaczej niż zwykle, może nawiązując do przyrodniczego otoczenia, do smaków danej pory roku? Udekorujmy cały taras a także stół motywami, które nawiązują do dynamicznej natury. Niech na stole pojawią się wiosną zielone gałązki, latem wielkokwiatowe róże, a jesienną kolorowe liście czy jarzębina. Przebywanie na tarasie i podawanie na nim dań zachęci nas do ujawniania kreatywności.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności