Meble ogrodowe modułowe – najciekawsze komplety

Meble ogrodowe modułowe – najciekawsze komplety

Eleganckie meble ogrodowe modułowe od kilku lat królują w naszych ogrodach i na tarasach gwarantując nam wygodny i komfortowy wypoczynek. Ten rodzaj mebli pozwala nam nie tylko na odpoczynek blisko natury, ale też na kreatywne podejście do tematu projektowania przestrzeni wypoczynkowej. Jakie meble modułowe warto wykorzystać w naszym ogrodzie czy na tarasie? Czym różnią się od siebie? Jak są projektowane?

Komplet LUGO – meble ogrodowe modułowe

Narożnik ogrodowy to jedna z chętniej wybieranych opcji do naszych przydomowych stref wypoczynkowych. Chcąc jednak zachować elastyczność w aranżacji warto postawić na meble ogrodowe modułowe LUGO.

meble ogrodowe modułowe Lugo

Zestaw LUGO ziści nasze marzenia o wygodnym wypoczynku blisko słońca i zieleni. Komplet ten składa się aż z sześciu elementów: dwóch dwuosobowych sof, elementu pojedynczego i narożnego oraz stolika kawowego i fotela. W zależności od naszych potrzeb komplet ten możemy wykorzystywać oddzielnie lub łączyć jego elementy tworząc obszerną sofę narożną, na której wygodnie usiądą wszyscy nasi goście. Uwagę zwraca konstrukcja mebli: stelaże tworzone są z aluminium malowanego proszkowo – tworzywo to zabezpieczone jest przed działaniem wilgoci oraz korozją. Wierzch tworzą wygodne poduszki i siedziska, a uwagę przyciągają podłokietniki zdobione naturalnym drewnem teakowym. Meble ogrodowe modułowe LUGO sprawią, że miejsce wypoczynkowe nabierze oryginalnego charakteru, a my sami chętniej będziemy spędzali czas na świeżym powietrzu przy kawie czy ulubionej lekturze.

MASCA – meble ogrodowe modułowe w nowoczesnym stylu

Jak w sposób innowacyjny podejść do przestrzeni ogrodowej? To proste: poprzez zaaranżowanie jej w taki sposób, aby mogła nam służyć na wiele sposobów. Meble ogrodowe modułowe MASCA sprawią, że przestrzeń wypoczynkowa będzie zmieniać się zgodnie z naszymi potrzebami: będzie miejscem relaksu, przestrzenią do spotkań w gronie znajomych, miejscem zabaw dla dzieci. Jak to możliwe?

meble ogrodowe modułowe Masca

Kolekcja MASCA to luksusowe meble ogrodowe, które pozwolą kreatywnie podejść do kwestii przestrzeni wypoczynkowej. Meble te zaprojektowane zostały z myślą o dopasowaniu ich do konkretnych potrzeb. Kolekcja MASCA składa się z trzech elementów: dwóch sof oraz niewielkiego stolika kawowego. Sofy możemy wykorzystywać oddzielnie, stawiając je naprzeciwko siebie, łączyć ze sobą tworząc wygodny szezlong dla dwojga lub też złączyć w obszerną sofę narożną. Komplet ten jest nie tylko funkcjonalny, ale też trwały i elegancki: stelaże stworzono z aluminium malowanego proszkowo, wierzch mebla pokrywają miękkie poduszki i siedziska tapicerowane tkaniną zabezpieczoną przed wnikaniem brudu czy wilgoci.

Egzotyczne meble BALI – meble ogrodowe modułowe

Szukając oryginalnych elementów do wystroju naszego ogrodu ciężko pominąć meble ogrodowe modułowe BALI. Ten wyjątkowy komplet wniesie powiew egzotyki do naszego miejsca wypoczynkowego i sprawi, że stanie się ono bardziej estetyczne i eleganckie.

meble ogrodowe modułowe Bali

Komplety wypoczynkowe na taras BALI to zestawy, które przyciągają wzrok: projektanci postawili tu przede wszystkim na oryginalne tworzywa i ciekawe rozwiązania. Stelaż mebli BALI wykonany jest z twardego drewna eukaliptusowego – jego jasny kolor doskonale współgra z ciemniejszą tapicerką poduszek i siedzisk. Uwagę przyciągają również podłokietniki i plecy mebla wypełnione liną polipropylenową – to rozwiązanie nadaje meblom optycznej lekkości i sprawia, że wyróżniają się one znacznie na tle innych kolekcji. Meble ogrodowe modułowe BALI stanowić będą punkt centralny w ogrodzie: możemy otoczyć je pergolami z kwiatami, jak również ciekawym oświetleniem czy skryć w cieniu parasola. Kolekcja BALI uzupełniona jest o szeroki stolik kawowy, którego blat wykonano z naturalnego kamienia.

Nowoczesne meble ogrodowe modułowe ARONA

Aranżując nowoczesny ogród warto wybrać meble, które będą odzwierciedlać najnowsze trendy. Wśród kompletów modułowych znajdziemy meble ARONA, które zaprojektowane zostały z myślą o komforcie i wygodzie użytkowników.

meble ogrodowe modułowe Arona

Komplet ARONA składa się z siedmiu elementów: stolika, sześciu wygodnych foteli oraz elementu oparciowego. Komplet ten utrzymano w  stonowanych kolorach grafitu i szarości, przez co doskonale komponować się będzie z zielenią wokół. Stelaże elementów kolekcji ARONA wykonano z aluminium malowanego proszkowo – tworzywo to jest zabezpieczone przed wilgocią, korozją. Wierzch pokrywają wygodne i miękkie poduszki tapicerowane tkaninami zabezpieczonymi przed działaniem wilgoci czy wnikaniem brudu. Meble ARONA możemy wykorzystywać pojedynczo lub też łączyć w obszerną sofę narożną i tym samym dopasować wystrój przestrzeni do aktualnych potrzeb. Idealnym uzupełnieniem tego kompletu będzie szeroki parasol ogrodowy lub też pergola, pod którą skutecznie skryjemy się przed silnym słońcem.

Meble ogrodowe modułowe – galeria inspiracji

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności