Meble aluminiowe ogrodowe

Meble aluminiowe ogrodowe

Sklepy z wyposażeniem outdoorowym oferują szeroki wachlarz modeli wykonanych z różnorodnych materiałów. Wśród najbardziej pożądanych mebli dedykowanych zewnętrznym przestrzeniom, od lat szczególne miejsce zajmują meble z metalu. Jeszcze do niedawna najbardziej popularnym tworzywem do produkcji tego typu mebli było żeliwo, które wyróżniało się niemal całkowitą niezniszczalnością. Dzisiaj ciężkie, nieco toporne żeliwo zyskało godnego następcę, idealnie wpisującego się we współczesne trendy w designie – aluminium. Dlaczego meble aluminiowe ogrodowe z sezonu na sezon zyskują coraz większą sympatię miłośników relaksu na świeżym powietrzu?

Meble aluminiowe ogrodowe – pewny wybór

Metalowe meble ogrodowe marki ZUMM są idealnym przykładem na to, że finezyjny, elegancki wygląd może iść w parze z bezwzględną solidnością. Metalowa konstrukcja, mimo swojej lekkiej formy, jest w pełni odporna na negatywne działanie zmiennych warunków pogodowych. Ustawiając na tarasie lub pod koronami drzew stoły, krzesła lub huśtawkę z metalu, możesz mieć pewność, że śnieg, deszcz, promieniowanie UV oraz skrajne temperatury nie naruszą gładkiej powierzchni mebli. Co więcej, wszystkie poduszki i siedziska wykonane są z miękkiej pianki tapicerskiej, która nie odkształca się pod wpływem nacisku. Warstwa teflonu na poszewkach dodatkowo zabezpiecza meble – zanieczyszczenia i wilgoć nie wsiąkają do ich wnętrza. Antykorozyjne meble aluminiowe ogrodowe, mimo braku impregnacji i konserwacji, będą w nieskazitelnej formie służyć przez lata, ciesząc oczy i rozpieszczając ciało.

Na zdjęciu metalowe meble ogrodowe

Klasa zaklęta w meblach ogrodowych

Idealna harmonia kształtów, uporządkowana symetria i szlachetna kolorystyka – meble aluminiowe ogrodowe idealnie uosabiają idee rządzące światem nowoczesnego designu. Wzbogacając swoją zewnętrzną aranżację o stylowy komplet modułowy, zestaw stołów i krzeseł  albo fotele zyskujesz nie tylko wygodne miejsce relaksu i spotkań z przyjaciółmi, ale również stylową oprawę dla domu. Wizji ogrodu idealnego dopełnią nietypowe projekty, taki jak luksusowe huśtawki, które pokochają nie tylko dzieci!

Na zdjęciu leżaki do SPA

Meble, które pokochali przedsiębiorcy

Meble aluminiowe ogrodowe, ze względu na swoją maksymalną funkcjonalność, zdobią nie tylko prywatne, przydomowe przestrzenie. Walory lekkiego aluminium docenili biznesmeni, którzy chętnie kupują metalowe komplety, fotele i leżaki do SPA, hoteli i eleganckich restauracji.

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności