Mały nowoczesny balkon

Mały nowoczesny balkon

Kto nie marzy o posiadaniu dużego ogrodu, w którym mógłby odpoczywać z ulubioną książką, organizować letnie imprezy ze znajomymi, grillować i opalać się? Niestety, znaczna część z nas pozbawiona jest tej możliwości. Czy mieszkańcy bloków kontaktu z naturą muszą szukać za miastem? Niekoniecznie! Aby codziennie w pełni cieszyć się latem, wystarczy ciekawie zaaranżować swój balkon. Nawet niewielki kawałek przestrzeni wychodzącej na zewnątrz może stać się urzekającą estetyką, praktyczną strefą letniego wypoczynku. Jak zaaranżować mały, nowoczesny balkon? Sprawdź nasze rady!

Mały nowoczesny balkon

VIGO i ALICANTE – idealne na mały nowoczesny balkon

Jakie meble wybrać na mały, nowoczesny balkon? Oczywiście lekkie, zgrabne i minimalistyczne! Zestaw składający się z niewielkiego stolika osadzonego na jednej nodze oraz dwóch, zgrabnych krzeseł ALICANTE sprawdzi się na niewielkim balkonie doskonale. Nie musisz martwić się o konieczność wygospodarowania miejsca w ciasnej piwnicy – meble zbudowane z antykorozyjnego aluminium mogą przezimować na zewnątrz! Proste, doskonale wyprofilowane krzesła dostępne są w dwóch wersjach: klasycznej, w całości wykonanej z aluminium oraz wzbogaconej o dodatki z drewna tekowego.

Mały nowoczesny balkon

MALAGA na mały, nowoczesny balkon

Obawiasz się, że zestaw mebli nie zmieści się na bardzo ograniczonym metrażu? Aby stworzyć praktyczną aranżację, nie musisz inwestować w cały komplet mebli. Ciekawą alternatywą dla klasycznego zestawu balkonowego jest huśtawka. Model zaprojektowany przez designerów tworzących dla marki ZUMM jest absolutnie wyjątkowy. Wszystkim tym, którzy szukają zgrabnego mebla, który będzie atrakcyjnie się prezentował, a jednocześnie zapewni najwyższy komfort, z wielką przyjemnością prezentujemy MALAGĘ – designerską huśtawkę, która bez reszty skradła serca naszych klientów. Czemu MALAGA zawdzięcza swoją unikalność? Przede wszystkim przemyślanej w najmniejszym szczególe budowie. Głębokie, doskonale wyprofilowane siedzisko z lekkiego aluminium pokryte jest dużą, miękką poduchą wypełnioną wysokiej jakości wsypem silikonowym. Wystarczy raz rozgościć się w ramionach  otulającej huśtawki, aby przekonać się, czym jest prawdziwy komfort. Huśtawka posiada specjalny stelaż oraz hak, dzięki którym mebel sprawdzi się zarówno na małym, nowoczesnym balkonie, jak i luksusowym salonie czy w pokoju młodzieżowym. 

Mały nowoczesny balkon

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2022 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności