Zestawy do ogrodu

Zestawy do ogrodu

Zestawy do ogrodu z roku na rok pięknieją. Można doszukać się w tym powrotu do doskonałych wzorów z przeszłości, kiedy to na eleganckich werandach czy tarasach pałacowych umieszczano wytworne meble. Zmieniła się forma tych przedmiotów, ale nie samo podejście do aranżowania miejsc niezwykłych, eleganckich, komfortowych. Nowoczesne meble aluminiowe dostępne także w zestawach to przykład takiego współczesnego odczytania dawnych wzorów bycia i przywrócenia im znaczenia. Powoli zaczynamy rozumieć, że niemalże codzienny kontakt z przyrodą to najlepsze, co może nam się przytrafić. Dlatego zabiegamy o niego w szczególny sposób, wybierając m.in. atrakcyjne zestawy ogrodowe w artystycznej interpretacji.

Aluminiowe zestawy do ogrodu jak minimalistyczna BARCELONA

zestawy do ogrodu BarcelonaCząsteczki sztuki awangardowej pojawią się w każdym zakątku wraz z zestawami do ogrodu jak Barcelona. Minimalizm, perfekcja, delikatna szarość, wytrzymałość i solidność, odporność na różnorodne warunki pogodowe – te określenia pasują do nowoczesnych mebli Barcelona. Zestawy tarasowe jak ten zachwycają pod wieloma względami. Będą niezastąpione na słonecznym tarasie, pod wielkim baldachimem na środku ogrodu, na nowoczesnej werandzie, w poetyckim ogródku zimowym i w wielu innych miejscach, gdzie liczy się doskonały styl w zestawieniu z maksymalnym komfortem.

zestawy do ogrodu Barcelona

Minimalistyczne zestawy ogrodowe stanowić mogą punkt wyjścia dla wielu intrygujących aranżacji. Stanie się tak na pewno, gdy wybierzemy jasny zestaw Barcelona, który doskonale uzupełni zarówno stylizację jednokolorową jak i wielobarwną kompozycję ogrodową. Zestawy do ogrodu jak ten mają wymiar uniwersalny i pasują do naprawdę rozmaitych miejsc. Meble Barcelona więc cudnie udekorują białą altankę w angielskim stylu jak i geometryczny taras szklano-betonowy.

Nietuzinkowe zestawy ogrodowe z krzesłami ELOS Suns

zestawy do ogrodu z krzesłami Elos Suns

Zestawy ogrodowe można podzielić poniekąd na dwa rodzaje. Jeden z nich to komplety wypoczynkowe w bardziej salonowym duchu. Drugi typ to zestawy jadalniane, służące m.in. podawaniu posiłków na świeżym powietrzu. Te ostatnie skomponujemy sami, wybierając odpowiedni stół ogrodowy i krzesła, na przykład oryginalne krzesła Elos. Dlaczego warto wybrać akurat te meble? Dlatego że są praktyczne i wygodne, a przy tym ozdobne w nowoczesnym sensie tego słowa. Do budowy tych mebli wykorzystano sznurek, czyli wytrzymałą linę propylenową. Efekt okazał się olśniewający!

 
meble ogrodowe Zumm

Garden-Space sp. z o.o.
All rights reserved.

Nasze marki
Parasole ogrodowe Platinum Meble ogrodowe - Garden Space Meble ogrodowe - Vimine Meble ogrodowe - Oltre

© 2024 by Garden Space®

Created by: Marketing internetowy Xann.pl

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności